مراسم بزرگداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) در شهرستان دلفان برگزار شد + تصاویر

مراسم گرامیداشت سالگرد رحلت حضرت امام خمینی (ره) با حضور امام جمعه محترم شهرستان، فرمانده سپاه و کارکنان و خانواده محترم این ناحیه اقشار مردم، بسیجیان حوزهای شهری خیبر، حوزه علی ابن ابیطالب و مسئولین ادارات شهرستان مورخ (پنج شنبه) ۱۳ خرداد ۱۴۰۰ در مصلی شهر دلفان برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر یوسف خانی امام جمعه شهرستان سخنران برنامه گفت : امام (ره) با پرورش نسلی جوان و انقلابی توانست نسخه ستم‌شاهی ایران را درهم بپیچد و با توکل به خداوند متعال، انقلاب اسلامی ایران را به پیروزی برساند و با پشتیبانی مردم نظام مقدس جمهوری اسلامی را مبتنی بر احکام مترقی دین مبین اسلام مستقر کند و با احیای ارزش‌های اسلامی، میراث بزرگ انقلاب اسلامی را برای هدایت بشریت بر‌جای گذارد.

خانی گفت: امام(ره) مرد میدان جهاد و مبارزه، همان شخصیتی بود که آمریکا را شیطان بزرگ نامید و گذشت زمان و حوادثی که بر ما می گذرد، صدق گفتار وی را در تشبیه اسراییل به غده سرطانی در قلب سرزمین فلسطین به اثبات رسانید. باید دید که ایشان چگونه به این مسأله پرداخته و مبارزه را به چه صورت به پیش بردند

امام جمعه دلفان اضافه کرد، مردم انقلابی ایران اسلامی در انتخابات ۲۸ خرداد رای خود را در راه امام (ره) و شهدا خواهم داد و با حضور دشمن شکن خود مشت محکمی به دهان استکبار خواهم زد.

ضمنا این مراسم با رعایت کامل دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی برگزار شد. پیام دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.