یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با حضور در شهرستان دلفان پاسخگوی مردم خواهد بود

به اطلاع تمامی مردم فهیم شهرستان دلفان می‌رساند در پی اعتراضات گسترده مردم شهرستان مبنی بر دریافت قبض های نجومی گاز شهری و پیرو پیگیری های دلسوزانه امام‌ جمعه محترم شهرستان ، مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان روز جمعه هفتم بهمن ماه با حضور در مصلای نماز جمعه نورآباد پاسخگوی مردم خواهد بود.

میز خدمت این هفته نماز جمعه نورآباد دلفان توسط مدیرعامل (مدیرکل) شرکت گاز استان لرستان جهت پاسخ گویی به مردم این شهرستان در بحث اعتراضات به صدور قبوض گران قیمت گاز و همچنین موضوع گازرسانی به مناطق روستایی برپا خواهد شد.

از تمام مشترکین عزیزی که نسبت به تعرفه گاز بهای خود و یا بحث گازرسانی به روستاها مطالبه ای دارند درخواست می شود به مصلی نماز جمعه مراجعه نموده تا مدیر عامل شرکت گاز پاسخگوئی آنان باشد ضمنأ کسانی که به گازبهاء معترض هستند حتمأ قبض گاز خود یا پیامک مورد نظر را همراه داشته باشند.حجت الاسلام خانی در این باره گفت: سال گذشته با پیگیری های جدی نورآباد در اقلیم یک قرار گرفت ، باتوجه به سردی هوا لازم است مناطقی مانند شهر هفت چشمه (کاکاوند) که در اقلیم دو می باشد نیز در اقلیم یک قرار گیرد تا گاز این منطقه نیز با تعرفه کمتری محاسبه شود.

وی افزود: علاوه بر این موضوع ، بحث اصلی و اساسی دهک ها هستند نیاز است هم استاندار محترم و هم شرکت گاز استان به وزارت نفت اعلام کنند که حتماً تغییر در دهک ها را بررسی کنند. به طور مثال دهک اول در نورآباد که سردسیر و اقلیم یک حساب میشود تا هزار متر مکعب است و برای کوهدشت با اقلیم چهار هشتصد متر مکعب است! با چنین فرمولی که تهیه شده در واقع گاز مصرفی دهک اول مثل دلفان (بالاتر از هزار متر مکعب) جهت کنترل مصرف بی رویه تصاعدی حساب می شود!

امام‌ جمعه نورآباد تاکید کرد: باتوجه به عدم اطلاع رسانی کافی به شهروندان محترم و همچنین عدم توانائی مالی مردم در تامین وسائل گازسوز با مصرف استاندارد ، لازم است ضمن اطلاع رسانی و آگاه کردن مردم برای مدیریت مصرف گاز خود ، در بحث تغییر میزان مصرفی دهک ها (میزان مترمکعب) از سوی مسئولان امر تجدید نظر شود.

وی در پایان گفت: لازم است با توجه به عدم توان پرداخت ، تدبیر صحیحی نسبت به شهرستان در مورد قبوض اخیر انجام شود و البته فرهنگ مصرف را هم مردم عزیزمان مد نظر قرار می دهند ان شاالله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *