جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

مخروبه ای که داد مردم در یکی از محلات شهر نورآباد را درآورده است

 

یکی از شهروندان با ارسالی تصاویر فوق نوشت:

✍️ سلام و درود بر شما ..
بنده از ساکنین فاز ۲ خ خوارزمی کوچه صدف ۲ هستم در انتهای کوچه یه خونه بدون سکنه و مخروبه که لنگه آن در هیچ کجا پیدا نمیشه حتی در دورترین روستا ها ..
حال جای سوال است که علت اینکه با وجود پیگیری های بسیار زیاد اهالی و دستور قضایی چرا شهرداری نسبت به تخریب این ملک که ۸۰ درصد آن داخل کوچه اقدام نمیکنن؟ چرا از وسط کوچه و منطقه جمع آوری نمیشود و چرا این مکان که به مکانی برای پرورش موش و گربه و مار و مارمولک و پاتوق معتادین تبدیل شده فکری نمیشود؟
آیا حتما باید اتفاقی ناگوار بیفتد؟ آیا باید دیوارهای بسیار سست آن بر روی یکی از اهالی ریخته شود؟ مردم درد خودشان را به چه کسی بگویند که مسئولین امر از خواب رمستانی بیدار شوند و این پروژه عظیم را فکری کنند ..
قابل توجه مسئولین امر بخصوص فرماندار و امام جمعه و شهردار محترم … قطعا در صورت عدم پیگیری فیلم و عکس آن در اختیار فضای مجازی و صدا و سیمای کشور عزیزمان قرار خواهد گرفت.
لازم به ذکر است که این خرابه به هیچ عنوان قابل سکونت نبوده و فقط مالکین آن منتظر هستند شهرداری مبالغی را به آنها بدهند و خدا رو شکر شهرداری هم فقط عوارض سالیانه میگیرد و به فکر آبادانی و رفع ایرادات بزرگی مثل این موضوع که وجود آن باعث تبدیل شدن به پاتوق معتادین و احتمال تخریب لحظه ای و آوار شدن بر سر مردم و تولید موش و مار و مارمولک و سوسک و .. و پر شدن خونه های اطراف از این حیوانات موذی نبوده و نیست.


 

» سایر پیام های شهروندان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *