چهارشنبه , ۱۲ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

محرومیت‌زدایی با اقدام و عمل حاصل می‌شود

استاندار لرستان گفت: باید در نظر داشت که محرومیت‌زدایی با اقدام و عمل حاصل می‌شود و تصمیمات گرفته شده نباید صرفا به برگزاری جلسات ختم شود.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، فرهاد زیویار یکم دی ماه در جلسه شورای اداری بخش مرکزی شهرستان خرم‌آباد که با محوریت محرومیت زدایی (بررسی مسائل و مشکلات)، برگزار شد، بر لزوم اجرایی کردن تصمیمات جلسات محرومیت‌زدایی با اقدام و عمل جهادی تأکید کرد.

وی ادامه داد: موضوعاتی از قبیل مشکلات حاشیه نشینی، وضعیت راه‌ها و جاده‌های روستایی، تأمین آب شرب و سایر موارد مرتبط از مهم‌ترین مسائل مطرح شده در این جلسه بود که مدیران دستگاه‌های اجرایی در این رابطه گزارشات اقدامات حوزه کاری خود را تشریح کردند.

زیویار بیان کرد: جلسات محرومیت‌زدایی نقش مهمی در شناسایی مشکلات و ارائه راهکار برای رفع آن‌ها دارد و باید در نظر داشت که محرومیت‌زدایی با اقدام و عمل حاصل می‌شود و تصمیمات گرفته شده نباید صرفا به برگزاری جلسات ختم شود.

استاندار لرستان افزود: بخشی از تصمیمات برای رفع مشکلات، در سطح ملی و با پیگیری در وزارتخانه‌ها انجام می‌شود و بخش دیگری نیز با برگزاری جلسات استانی، در راستای شناسایی مشکلات موجود با هدف ادامه پیگیری‌ها در سطح ملی است.

وی تصریح کرد: خروجی جلسات استانی در قالب مشورت، تصمیم‌گیری و ارائه مصوبات نقش مهمی در برنامه‌ریزی‌های استان و انعکاس به مرکز دارد از این رو ضرورت دارد مدیران دستگاه‌های اجرایی نسبت به دقت در گزارشات ارائه شده اهتمام داشته باشند.

زیویار عنوان کرد: بسیار مهم است در جلسات محرومیت‌زدایی که برای بخش‌های شهرستانی برگزار می‌شود، متناسب با مشکلات بخش‌ها از ظرفیت همه مدیران و مسئولین استفاده و در این راستا از مشاوره کارشناسان امر نیز بهره‌گیری شود.

استاندار لرستان تأکید کرد: تصمیمات گرفته شده در جلسات محرومیت‌زدایی به ویژه در حوزه پیگیری وضعیت پروژه‌های عمرانی و اقتصادی نیازمند اقدام و عمل جهادی است و انتظار می‌رود در جلسات بعدی گزارش دقیق پیشرفت کار ارائه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *