سه شنبه , ۱۵ اسفند ۱۴۰۲

متقاضیان طرح سرباز معلم تا ۹ خرداد به ادارات آموزش و پرورش محل زندگی خود مراجعه کنند

با توجه به توافق صورت گرفته بین وزارت آموزش و پرورش با نیروهای مسلح در خصوص جذب سرباز معلم در سال ۱۴۰۲ جهت تدریس در مقطع ابتدایی، فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد (کلیه رشته ها به جز رشته های پزشکی و پیراپزشکی) جهت ثبت نام و تشکیل پرونده، تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۹ خردادماه با در دست داشتن مدارک به کارشناسی امور اداری اداره آموزش و پرورش محل سکونت خود مراجعه نمایند.

بر این اساس، اصل و کپی کارت ملی و تمام صفحات شناسنامه، چهار قطعه عکس پرسنلی ۴×۳، اصل و کپی مدرک تحصیلی، اصل برگه سبز اعزام به تاریخ ۱۴۰۲/۰۴/۰۱و سایر مدارک امتیاز آور از قبیل: گواهی عضویت در بسیج، گواهینامه ICDL، مدارک ایثارگری و فرزند فرهنگی از جمله مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در این طرح است.

افراد متقاضی پس از بررسی‌های لازم در صورت داشتن صلاحیت‌های عمومی، وارد فرآیند گزینش خواهند شد و نیروهای مورد نیاز برای امور آموزشی در نواحی و مناطق آموزش و پرورش استان به کار گرفته خواهند شد.

▫️ پی نوشت – این اطلاعیه دیر منتشر شد ، امروز پایان مهلت بوده اما به هر حال متقاضیان به اداره آموزش و پرورش مراجعه کنند شاید هنوز فرصتی باقی مونده باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *