سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

ماجرای دانشجوی دختر و پسری که در محوطه دانشگاه تهران همدیگر را در آغوش گرفته بودند / دلیل واقعی بیهوش شدن دختر چه بود؟

 

جزئیات از حال رفتن دانشجوی دختر دانشگاه تهران
رئیس دانشکده منابع طبیعی: دو نفر دانشجوی دختر و پسر در انظار عمومی همدیگر را بغل کرده بودند!!!

نسیم دلفان – «از حال رفتن یک دانشجوی دختر به دلیل برخورد حراست»؛ خبری بود که ۱۲ مهر، در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌های ارتباط جمعی منتشر شد. برخی منابع، علت این تذکر را «بی حجابی» دانشجوی دختر عنوان کردند.

رئیس دانشکده منابع طبیعی و کشاورزی دانشگاه تهران تذکر مأموران حراست دانشگاه به دانشجوی دختر به دلیل بی حجابی و از حال رفتن این دانشجو را رد و تاکید کرد که تذکر مأمور به دلیل «بغل کردن دانشجوی دختر و پسر» بوده است.

سیدمحمدعلی ابراهیم زاده موسوی، رئیس پردیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران گفت: «دو دانشجوی دختر و پسر رفتار خارج از شان در محیط دانشگاه داشتند. در واقع یک دانشجوی پسر و دختر در انظار عمومی همدیگر را بغل کرده‌اند. هیچ کجای دنیا این متداول نیست. در واقع اصلا بحث حجاب نبوده‌است. نیروهای حراست هم به آنها تذکر می‌دهند و از آنها کارت دانشجویی می‌خواهند. به آنها می‌گویند کارت دانشجویی را بدهید و برای تحویل گرفتن آن به حراست مراجعه کنید. خانم دانشجو بعد از شنیدن این موضوع (و ترس از عواقب ماجرا و مطلع شدن خانواده اش از موضوع) گویا دچار افت فشار می‌شود و غش می‌کند.

بلافاصله خانم‌های همکار از خوابگاه می‌آیند و ایشان را به درماندگاه می‌برند. برای این خانم دانشجو سرم تزریق و بعد حالش بهتر می‌شود. ما فیلم‌ها را هم داریم که این خانم دانشجو را به بهداری بردند. بعد هم که از بهداری خارج می‌شوند، عکس‌هایشان موجود است. فیلم هم موجود است.»


 

» گزارش های جنجالی و پربیننده (اینجا / کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *