شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

لطفا فقط کمی دقت / قابل توجه آبفای دلفان


چند وقت پیش پیامهایی از طرف شهروندان جهت شکستگی لوله در کوی پاسداران کوچه شهید عبدالهی به نسیم دلفان رسید که با راهنمایی اَدمین کانال درباره تماس شهروندان با سامانه ۱۲۲ و اعلام شکستگی لوله ، مشکل تا حدودی با مراجعه عوامل زحمتکش آبفا حل شد‌.

تا اینجای قضیه همه چیز طبق روال و خوب، اما متاسفانه طی روزها بعد محلی که مورد تعمیر قرار گرفت با مقداری کمتر از قبل مدام خیس و حتی مقدار کمی آب جمع می‌شد که ما را به این فکر واداشت شاید آب جمع شده از شستشوی خودرو و یا چیز دیگریست.

دو روز پیش که عوامل عمران شهرداری طبق روال آسفالت کوچه ها (که جای خسته نباشید و تقدیر هم دارد) شروع به آسفالت کوچه مورد بحث کردند اما آسفالت را تا محدوده نشتی آب بیشتر ادامه ندادند و باقیمانده کوچه موکول شد به بعد از تعمیر مجدد.

مطلب مهم این که اولا از عوامل زحمت کش اداره آب و فاضلاب تقاضامندیم اگر محلی را تعمیر و یا ترمیم می‌کنند کمی دقت بیشتر بخرج دهند و حتی بعد از تعمیر مجددا بازرسی هایی داشته باشند تا از حل مشکل مطمعن شوند و مشکلات این چنینی بوجود نیاید ، به این صورت هم تعمیرات دوباره و چندباره می شود و هم اینکه با توجه به کمبود آب و خشکسالی فعلی جامعه در مصرف آب شرب که هزینه زیادی برای آن صرف میشود صرفه جویی شود.

دوما با توجه به در پیش بودن فصل سرما لطفا سریعتر نسبت به رفع مشکل اقدام کنند تا شهرداری آسفالت کوچه را کامل کند و شهروندان ساکن این کوچه با مشکلات بعدی ربرو نشوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *