شنبه , ۵ فروردین ۱۴۰۲

قیاسیان خبر داد : ۱۹ چمن مصنوعی و طبیعی فوتبال در لرستان در حال ساخت است

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان از وجود ۴۰چمن مصنوعی و طبیعی در حوزه فوتبال این استان خبرداد.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری برنا ؛ سید آرش قیاسیان روز یکشنبه در مجمع انتخاباتی هیات فوتبال لرستان که با حضور مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال در سالن کنفرانس دانشگاه لرستان برگزار شده بود، اظهار کرد: لرستان از دیرباز با توجه به استعداد های خوبی که از خود در ورزش نشان داده است یکی از استان های نام آور و مدعی در ورزش کشور است واین موفقیت ها نیز به همت کسانی به دست آمده است که قصد اعتلای ورزش استان را داشته اند.

مدیرکل ورزش وجوانان لرستان با اشاره به زیرساخت های ورزشی در استان ، افزود: لرستان هم‌ اکنون دارای ۴۰چمن مصنوعی و طبیعی است.

اوافزود: ۱۹چمن مصنوعی و طبیعی در استان در حال ساخت است که بنا به پیش بینی شده ها در ۱۴۰۱به بهره برداری خواهند رسید.

قیاسیان تصریح کرد: ۲ استادیوم بزرگ ولایت در بروجرد و شهدا در خرم آباد با ظرفیت ۱۵هزار نفری در روند تکمیل است که تا پایان سال جاری نیز این پروژه ها به سرانجام خواهند رسید.

او با اشاره به احداث ۲۹ چمن مصنوعی در سطح روستایی و عشایری استان تا ۱۴۰۲ ، گفت: بهره برداری از این پروژه های چمن فوتبال باعث اضافه شدن سرانه ورزشی استان می شود.

مدیر کل ورزش وجوانان لرستان با اشاره به برگزاری جام پرچم روستاییان ، خاطر نشان کرد: با اداره کل ورزش وجوانان ، هیات فوتبال و هیات ورزش های روستایی و عشایری استان ۳۲۰تیم فعال در در حال برگزاری جام پرچم هستند.

قیاسیان با بیان اینکه در هفته دولت امسال مجموعه شهید ارکیا الشتر و مجموعه تختی خرم آباد بهسازی شدند، عنوان کرد: همچنین چمن مجموعه چغا بهرام دورود به عنوان یک پروژه مهم استان به بهره برداری رسید.

او با بیان اینکه فوتبالیست های لرستانی مانند بیرانوند، امیری و اولاد قباد از تأثیر گذاران فوتبال کشور هستند، یادآورشد: همچنین تیم فوتبال خیبرخرم آباد به عنوان یک نماد و برند در فوتبال کشورحضور فعال است.

قیاسیان با تاکید بر ضرورت نگاه توسعه نگر به فوتبال استان، گفت: مجموعه هیات فوتبال استان هم افزایی در حوزه آموزش ، استعدادیابی پرورش و نگهداشت بازیکنان ، سرمایه‌گذاران و همه علاقه مندان به فوتبال را در دستور کار خود قرار دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *