دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

قهرمانی : خدمات قابل ارزنده بیمه سلامت در شهرستان محروم دلفان نمایان است

فرماندار شهرستان دلفان با اشاره به اینکه در چند سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان در این شهرستان اقدامات خوبی صورت گرفته، عنوان کرد: خدمات بیمه سلامت در شهرستان محروم دلفان نمایان است.

اصغر قهرمانی در مراسم آیین کلنگ زنی ساختمان اداری بیمه سلامت این شهرستان، بیان داشت: در چند سال گذشته در حوزه بهداشت و درمان خدمات خوبی در شهرستان دلفان صورت گرفته و در حوزه سلامت که جنبه زندگی هر انسانی است خدمات قابل ارزنده اداره کل بیمه سلامت برای مردم محروم این شهرستان نمایان است.

وی افزود: در چند ماه گذشته که مسئولیت فرمانداری شهرستان دلفان را برعهده گرفته ام شاهد خدمات رسانی اداره کل بیمه سلامت استان در شهرستان دلفان بوده ام.

 فرماندار شهرستان دلفان بیان کرد: شهرستان محروم دلفان از لحاظ مسائل اقتصادی و بهداشتی با مشکلاتی رو به روست و از آنجا که جمعیت این شهرستان بیشتر در حوزه روستایی قرار دارد نیازمند توجه بیشتری و خدمات رسانی به آن می باشد.

قهرمانی اظهار کرد: در سال جاری در حوزه آسفالت و ساخت ابنیه و راه شکافی در شهرستان دلفان اعتباری حدود ۱۴۳ میلیارد تخصیص داده شده که در حال هزینه کردن می باشد.

وی یادآور شد: در سال های گذشته خدمات ارزنده صورت گرفته اما چون حوزه شهرستان دلفان یک حوزه وسیع با ۵۵۰ روستا و ۵ بخش است، باید خدمات گسترده‌تری صورت بگیرد.

 وی افزود: در بحث گازرسانی به روستاهای شهرستان دلفان سال گذشته ۳۶ روستا گازرسانی شده و امسال هم به همین تعداد در دستور کار می باشد.

قهرمانی خاطرنشان کرد: جهت تثبیت سکونت مردم در روستاها و پایداری ایجاد اشتغال آنها در حوزه های مختلف اعم از برق رسانی، گازرسانی، مخابرات و غیره در تلاش هستیم این شهرستان را به عنوان شهرستان سبز اعلام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *