سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

قصور پزشکی دختر کوهدشتی را به کما برد و جان پدر را گرفت

 

وقتی از کوهدشت برای عمل انحراف چشم به کرمانشاه می‌رفتند، هرگز فکر نمی‌کردند که بهار دختر ۱۰ ساله‌شان به کما خواهد رفت و پدر ۴۲ ساله‌اش از غصه او دق‌مرگ خواهد شد. قصه اما همینقدر تلخ اتفاق افتاد.


حالا ۲۵ روز است که بهار در کماست و پدرش ۷ روز است که فوت شده. پدری که دقیقا مقابل اورژانس بیمارستان ایست قلبی کرد. هنوز اطلاعات روشنی از اینکه چه اتفاقی باعث به کما رفتن بهار شده در دست نیست اما آنچه تا اینجا مشخص شده قصور پزشکی در این اتفاق تلخ است.


موضوعی که پزشک بهار و مدیر بیمارستان بیستون کرمانشاه نیز به آن اذعان دارند اما هر کس تقصیر را متوجه دیگری می‌داند. با این حال بر اساس اظهارنظر مدیر بیمارستان در بررسی‌های تکمیلی علل و مقصر این اتفاق باید بر اساس فرآیند قانونی خود مشخص شود./فراز

♦ اما ماجرای مرگ پدر و به کمارفتن دختر کوهدشتی در بیمارستان کرمانشاه

دادستان کرمانشاه در این رابطه گفت:
حدود یک‌ماه پیش دختربچه‌ای ۱۰ ساله‌ جهت عمل جراحی انحراف چشم به همراه والدین خود به یکی از بیمارستان‌های خصوصی کرمانشاه مراجعه می‌کند.


در اواخر عمل جراحی بنا به اظهارات پزشک معالج و بیهوشی، بیمار ناگهان دچار کاهش ضربان قلب شده که بلافاصله اقدامات اولیه برای احیاء او صورت می‌گیرد، اما دچار ایست قلبی شده که با انجام اقدامات احیاء مجدد ضربان قلب و تنفس بیمار باز می‌گردد، ولی به کما می‌رود.

با انتقال بیمار به بخش مراقبت‌های ویژه، پدر و مادرش هم در محل حیاط بیمارستان مستقر شده و کماکان پیگیر وضعیت فرزندشان می‌شوند.

پس از گذشت حدود ۲۰ روز پدر بیمار در حیاط بیمارستان دچار ایست قلبی شده و متاسفانه جان خود را از دست می‌دهد.


 

» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا کلیک نمایید)

Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *