دوشنبه , ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

فریاد مردم دلفان در بحث وام فرزندآوری و ازدواج درآمده اما کسی پاسخگو نیست!!!

 

آمار وام های دریافت شده در دلفان را با لیست سایر شهرستان ها مقایسه کنید تا متوجه شوید این همه گلگی مردم شریف دلفان در بحث تسهیلات بانکی بی جهت نیست!

✍️رضا محمدی:
فرماندار محترم شهرستان سلام و عرض ادب
در کمال تاسف از طریق احدی از کارمندان ارشد یکی از بانک های استان لرستان متوجه شدیم این بانک (سرپرستی استان) در بحث تخصیص اعتبارات وام فرزند آوری و همچنین وام ازدواج اجحاف زیادی در حق مردم دلفان روا داشته به طوری که عدد وام های تایید شده برای مشتریان بانک مورد نظر در شهرستان دلفان بسیار پایین تر از شهرستان های دیگر حتی شهرستان های کوچک تر در نظر گرفته شده است. (نام بانک نزد این رسانه محفوظ است و در صورت نیاز معرفی خواهد شد)

بدون شک این موضوع فقط به این بانک اختصاص ندارد و ظلم در بحث تخصیص اعتبارات وام های فرزندآوری و ازدواج در دلفان به اکثر بانک های استان مرتبط می شود.

جناب آقای فرماندار! شما در مقابل مردم شریف و مظلوم دلفان مسئولید ، لطفأ لیست وام های واریز شده به حساب مشتریان در سال ۱۴۰۲ را از بانک های شهرستان دلفان دریافت نمایید (البته با شماره تلفن و شماره مشتری جهت صحت سنجی) اگر لیست ها را صحت سنجی کنید بانک ها جرأت نخواهند کرد آمار غلط به شما بدهند ، سپس این آمار را با لیست وام های تخصیص داده شده با سایر شهرستان ها مقایسه کنید تا متوجه شوید این همه گلگی مردم شریف دلفان در بحث تسهیلات بانکی بی جهت نبوده است!

جناب آقای قهرمانی عزیز ، پیشنهاد میکنیم از استانداری لرستان بخواهید لیست وام های تخصیص داده شده به شهرستان های استان مربوط به تمامی بانک ها را در اختیارتان قرار دهند تا آنها را با هم مقایسه کنید و ببینید جایگاه دلفان در این لیست چگونه است ، اگر چنین نکردند شک نکنید نشان از همان ظلم و اجحافی است که از آن سخن میگوییم در غیر این صورت دلیل خاصی وجود ندارد که استانداری این درخواست شما را اجابت نکند.

نسیم دلفان این موضوع را در آینده باز هم پیگیری خواهد کرد تا متوجه شویم فرمانداری محترم شهرستان تا چه میزان به این گلگی به حق مردم ورود کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *