چهارشنبه , ۲ فروردین ۱۴۰۲

فروش بسته جدید اینترنت پرسرعت آغاز شد

جشنواره فروش اینترنت پرسرعت ” صد دانه یاقوت” مخابرات منطقه لرستان آغاز شد. اولین کمپین مشترک محصول ADSL و تلفن ثابت کشور به‌صورت سراسری با عنوان ” صد دانه یاقوت” از تاریخ ۹۵/۰۹/۰۱ لغایت ۹۵/۱۱/۰۱ و به مدت دو ماه آغاز گردید.


نسیـــم دلفـان – شرکت مخابرات ایران با کمپین سراسری “صد دانه یاقوت”، برای اولین بار، سرویس‌های اینترنت حجمی به همراه مکالمه رایگان تلفن ثابت ارائه می‌دهد.

 در این کمپین برای اولین بار با ترکیب سرویس ADSL و مکالمه تلفن ثابت، سرویس‌ها و بسته‌های حجمی مناسب طراحی شده است که به مدت دو ماه از اول آذرماه تا اول بهمن‌ماه سال جاری به مشترکین مخابرات ارائه می‌شود.
 تمام مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور می‌توانند در هر یک از سه طرح ویژه این کمپین شرکت کرده و از مزایای مکالمه رایگان درون استانی به همراه اینترنت با تعرفه مناسب و به‌صرفه استفاده نمایند.
 بسته ویژه اینترنت صد دانه یاقوت، ۱۰۰ گیگابایت اینترنت به همراه یک‌صد ساعت مکالمه درون استانی به مبلغ یک‌صد هزار تومان را شامل می‌شود.
 همچنین ۲۵ گیگابایت اینترنت به همراه ۲۵ ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت ۴۰ هزار تومان و ۵۰ گیگابایت به همراه ۵۰ ساعت مکالمه رایگان درون استانی با قیمت ۷۰ هزار تومان از دیگر بسته‌های ویژه این جشنواره است.
 قابل ذکر است هر سه بسته ترافیکی یاقوت، به صورت یک ساله به مشترکین واگذار می‌شود.
 
مزایای جشنواره:
۱۰۰ گیگا بایت + ۱۰۰ ساعت مکالمه رایگان درون‌شهری = ۱۰۰ هزار تومان
اینترنت خوب، مکالمه رایگان، دانلود شبانه رایگان، قرعه‌کشی بزرگ سالانه
مهلت ثبت‌نام: از تاریخ ۱/۹/۹۵ لغایت ۱/۱۱/۹۵ به مدت دو ماه
جهت کسب اطلاعات بیشتر با سامانه ۲۰۲۰ تماس حاصل فرمایید.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *