فروش اقساطی ۳۱ هزار واحد مسکن مهر در لرستان آغاز شد/۳۴۵ واحد مسکن مهر در شهرستان دلفان به بهره برداری رسید

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان از آغاز صدور دفترچه و فروش اقساطی ۳۱ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر در استان خبر داد…


نسیـــم دلفـان – به گزارش خبرنگار مهر، شهرام ملکی ظهر چهارشنبه در مراسم افتتاح هفت هزار و ۷۰۰ واحد مسکن مهر در لرستان اظهار داشت: مطابق ابلاغیه وزارت راه و شهرسازی برای شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر در لرستان باید ۴۵ هزار و ۶۸۴ واحد ساخته شود.

وی افزود: از این تعداد ۱۹ هزار و ۱۰۱ واحد باید توسط دولت و از طریق تعاونی و ۲۶ هزار و ۸۴۴ واحد دیگر به صورت خود مالک ساخته شود.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان بیان داشت: امروز با افتتاح هفت هزار و ۷۰۴ مسکن مهر در لرستان در مجموع  ۳۳ هزار و ۱۸۳ واحد مسکن مهر در کل استان افتتاح و به متقاضیان تحویل داده شده است.

ملکی بر لزوم تسریع در امر فروش اقساطی و صدور دفترچه قسط واحدهای مسکن مهر بعد از بهره‌برداری آن ها تاکید کرد و گفت: کار صدور دفترچه و فروش اقساطی ۳۱ هزار و ۶۰۰ واحد مسکن مهر در لرستان آغاز شده است.

افتتاح ۱۳۰۰ واحد مسکن مهر در شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر لرستان

وی عنوان کرد: از هفت هزار و ۷۰۴ واحد مسکن مهری که امروز در لرستان افتتاح می شود سه هزار و ۳۹۱ واحد مربوط به خرم آباد، هزار و ۸۷۸ واحد مربوط به شهرستان بروجرد، ۶۰۰ واحد مربوط به شهرستان الیگودرز، ۴۷۵ واحد مربوط به شهرستان ازنا و ۵۸۲ واحد مربوط به شهرستان سلسله است.

مدیرکل راه و شهرسازی لرستان اضافه کرد: همچنین امروز ۱۹۷ واحد مسکن مهر در شهرستان پلدختر، ۳۴۵ واحد در شهرستان دلفان، ۱۵۸ واحد در شهرستان دورود و ۷۸ واحد در شهرستان کوهدشت به بهره برداری خواهند رسید.

ملکی یادآور شد: همزمان با افتتاح واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵ هزار نفر لرستان هزار و ۳۰۰ واحد مربوط به شهرهای زیر ۲۵ هزار نفر استان که با همت بنیاد مسکن ساخته شده اند افتتاح می شوند.


 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.