جمعه , ۱۷ آذر ۱۴۰۲

فرماندار دلفان: دست غیر بومی‌ها از کشت محصولات آبدوست در شهرستان دلفان کوتاه شد

 

هیچگونه مماشاتی با ساخت و سازهای غیر مجاز نخواهیم داشت.

اصغر قهرمانی فرمادار دلفان در جلسه شورای اداری:
♦ با تلاش‌های شبانه روزی همکاران ما و گشت‌های مستمر اعضای شورای حفاظت از منابع آب و همچنین جلسات متعدد، تلاش‌های سال گذشته ما در خصوص جلوگیری از کشت محصولات آبدوست به ثمر نشست.
♦ با توجه به کشت بی‌رویه محصولات آبدوست توسط مردم در سالیان گذشته، اکنون لازم است در این خصوص از آگاهی مردم این شهرستان غافل نشویم، عده ای از مردم بصورت خودجوش دست از این عمل برداشته تا همه با هم خدمتی ارزشمند داشته باشیم به نسل‌های آینده، محصولات آبدوست در سال جاری در این شهرستان به حداقل رسید.
♦ هیچگونه مماشاتی با ساخت و سازهای غیر مجاز نخواهیم داشت، همه ی دستگاه‌های مربوطه موظفند به این موضوع ورود نمایند تا افراد خودخواه به حقوق دیگران تخطی نکنند، این ساخت و ساز های غیر مجاز علاوه بر حق مردم، بیت المال نیز به شمار می‌آید، در این خصوص وظیفه ما حکم می‌کند نهایت تلاش خود را جهت جلوگیری از ساخت و سازهای غیر مجاز داشته باشیم.
♦ با توجه به اینکه به عرصه انتخابات نزدیک می‌شویم و این موضوع دارای اهمیت زیادی است، ما به عنوان عوامل اجرایی برگزاری انتخابات باید امانتدار مردم باشیم و قطعا موضوع انتخابات باید در سلامت و امنیت کامل برگزار شود، زیرا وظیفه همه ما تشویق و ترغیب مردم جهت شرکت در انتخابات پرشور و سالم است.

 


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *