دوشنبه , ۳ مهر ۱۴۰۲

فرماندار دلفان: با مشاورین املاک که خودسرانه عمل کنند برخورد خواهد شد

 

نسیم دلفان – اصغر قهرمانی در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن تبریک روز مقاومت و سالروز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی بیان داشت: حدود ۷۰۰ متر از مسیر امامزاده بابابزرگ نیاز به روکش آسفالت و تعمیر دارد که انتظار داریم اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جهت رفاه حال مسافرین و زائران عزیز این امامزاده، هرچه سریع‌تر نسبت به انجام آسفالت آن اقدام نماید.

وی افزود: نرخ افزایش اجاره بها در سال جاری ۲۰ درصد بوده و از مردم عزیز خواستاریم اگر صاحبین املاک بیشتر از این نرخ مطالبه نمودند به همکاران ما گزارش داده تا به صورت قانونی برخوردهای لازم صورت گیرد، در این خصوص از مردم عزیز می‌خواهیم با ما همکاری‌های لازم را به عمل آورند.

فرماندار تصریح کرد: یکی از مطالبات اصلی مردم ساماندهی نانوایی‌های هفت چشمه است که در این مورد از بخشدار هفت چشمه و همکاران مستقر در شهر هفت چشمه انتظار داریم پیگیری‌های لازم را به عمل آورده و نتیجه را به ما اعلام نمایند زیرا باید تمام نانوایی‌ها طبق قوانین و مقررات اعلام شده عمل کنند.

وی ادامه داد: یکی دیگر از مطالبات مردم رسد و بررسی قصابی‌های شهر برخوردار است که از بخشدار و همکاران مستقر در شهر برخوردار می‌خواهیم به صورت مستمر و دو شیفت بررسی‌های لازم را انجام داده زیرا عدم رعایت قیمت گوشت یا هر کالای دیگر منجر به جریمه و برخوردهای سنگین خواهد بود.


 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *