جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

فرماندار دلفان اوضاع این شهرستان در حوادث اخیر و اغتشاشات را تشریح کرد

در حوادث و اغتشاشات اخیر مردم دلفان نشان دادند پای نظام اسلامی خود ثابت قدم هستند.

نسیم دلفان – فرماندار و رییس شورای تامین شهرستان دلفان در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به اینکه در حوادث اخیر در دلفان امنیت کامل برقرار بود گفت: در جریان اغتشاشات اخیر در این شهرستان مردم نشان دادند پای نظام اسلامی خود ثابت قدم هستند و الحمدالله مورد خاصی رُخ نداد و اوضاع کاملأ آرام بود.

وی ضمن قدردانی از مردم ولایت‌مدار شهرستان اظهار داشت: مردم دلفان از درک سیاسی بسیار بالای برخوردار هستند و از علاقه‌مندان به نظام اسلامی خود بوده لذا همیشه در برهه‌های مختلف سیاسی کشور با رفتار و عملکرد انقلابی خود از نظام اسلامی‌شان حمایت کرده‌اند.

اصغر قهرمانی در ادامه با تاکید بر سخنان اخیر مقام معظم رهبری در بحث امنیت گفت: آرامش و امنیت در جامعه مقدمه‌ی تمام پیشرفت های کشور است و ما نیز در دلفان این امنیت و آرامش را در کنار درک سیاسی بالای مردم ، مرهون زحمات شبانه روزی و هوشیاری قابل تحسین نیروهای امنیتی و قضایی شهرستان هستیم.

وی در پایان از هوشیاری و همکاری رسانه‌های خبری شهرستان قدردانی کرده و گفت: رسانه‌ها نماد فهم و شعور و در واقع نماینده‌ی افکار عمومی جامعه هستند و الحمدالله اهل قلم و فرهنگ شهرستان دلفان همیشه در چنین مواقعی نقش بسزایی در آرامش افکار عمومی منطقه دارند که از این جهت جا دارد قدردان زحمات ایشان باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *