سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

فرماندار دلفان : امسال شدت عمل در برخورد با متخلفین کشت مواد مخدر را نشان خواهیم داد

اصغر قهرمانی با اعلام اینکه وظیفه همه ی ادارات مبارزه با مواد مخدر است گفت: امسال شدت عمل در برخورد با متخلفین کشت مواد مخدر را نشان خواهیم داد…

نسیم دلفان – فرماندار شهرستان در جلسه شورای مبارزه با مواد مخدر ، استعمال مواد مخدر را یک نوع خودکشی دانست و افزود: مصرف مواد مخدر یک بیماری خود خواسته است که افراد مبتلا به اراده خود به این دام افتاده و این افراد باید درس عبرتی باشند برای دیگران جهت دوری جستن از دام این بلای خانمان‌سوز.

وی بیان داشت: حتما امسال برخوردها شدیدتر از سالهای قبل خواهد بود ، خلع قانونی نسبت به برخورد با متخلفین کشت مواد مخدر وجود ندارد و نهایت جریمه و مجازات را برای افراد متخلف در نظر خواهیم گرفت زیرا امسال شدت عمل را در برخورد با متخلفین کشت مواد مخدر نشان خواهیم داد.

قهرمانی ادامه داد: باتوجه به اینکه ریشه اکثر مشکلات و معضلات جامعه به مصرف مواد مخدر بر میگردد، ما اجازه نابودی بیش از پیش فرزندانمان را به یک مشت افراد سودجو و فرصت طلب نخواهیم داد و در این خصوص نهایت توان خود را در برخورد با آنها خواهیم گذاشت.

وی اظهار داشت: تمام دستگاهها باید همکاری های لازم را در خصوص برخورد با متخلفین کشت گیاهان غیر مجاز بعمل آورند و قطعا در این راستا مردم نیز با ما هم صدا خواهند شد، چون اگر این موضوع ساده تلقی شود باعث گرفتاری های زیادی در جامعه خواهد شد و امنیت مردم در خطر خواهد بود.

فرماندار دلفان خاطر نشان کرد: تمامی ابزارآلاتی که در اراضی کشاورزی و ملی به عنوان استفاده برای کشت گیاهان غیرمجاز رویت شوند سریعا جمع آوری، ادواتشان توقیف و افراد متخلف نیز بازداشت می شوند ، در این خصوص با احدی تعارف نخواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *