شنبه , ۱۵ بهمن ۱۴۰۱

فرماندار خبر داد: آمادگی دلفان برای میزبانی کاروان شهدای گمنام

فرماندار دلفان از آمادگی این شهرستان جهت استقبال از ورود کاروان شهدای گمنام خبر داد.

نسیم دلفان – به گزارش خبرگزاری برنا ؛ اصغر قهرمانی در جلسه شورای اداری شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، هفته بصیرت، دهه مقاومت و تسلیت ایام فاطمیه اظخار کرد: ما افتخار داریم که میزبان صاحب خانه هایشان باشیم و سالیان سال چشم انتظار قدوم مبارک شهدا هستیم، عزیزانی که با امید، عشق به نظام، عشق به مملکت و دستیابی به موفقیت با خانواده های خود وداع کردند.

وی گفت : شهدا صاحبان اصلی این آب و خاک هستند، امنیت و آرامش امروز ما ثمره جانفشانی و ایثار این عزیزان است، ادامه راه شهدا وظیفه همه ی ماست و باید سبک زندگی شهدا را به فرزندان این سرزمین آموزش دهیم.

فرماندار دلفان با اشاره به اینکه شهدا همیشه زنده هستند ، تصریح‌کرد : شهدا تا ابد در دل این مردم زنده خواهند ماند و ما باید حرمت شهدا و خانواده های آنان را با تمام وجود حفظ کنیم، در این خصوص سرکشی و دیدار با خانواده های شهدا توسط مسئولین شهرستان بصورت مستمر در دستور کار قرار گرفته شده است.

قهرمانی تاکید کرد : استقبال از شهدا برایمان افتخار است و منتظر قدوم مبارک شهدا هستیم تا هوای شهرستان با وجود شهدای عزیز عطرآگین شود و جوانان ما در این فضای معنوی قرار گیرند زیرا این صحنه تجدید خاطره ای برای همه ی ما خواهد بود و البته تجربه ای برای جوانان ما بشمار خواهد آمد.

وی بیان کرد: شهدا از ما انتظار وحدت دارند و می‌خواهند مسیری که تا کنون طی شده همچنان با شدت بیشتر، بصیرت و آگاهی طی شود، آنها انتظار دارند ما گوش بفرمان ولی امر خود باشیم تا در مقابل دشمنان استوار بمانیم.

فرماندار دلفان در پایان گفت: همه ی دستگاه های اجرایی، آحاد مردم و هیئات مذهبی آمادگی های لازم را جهت استقبال از کاروان شهدا داشته باشند زیرا هرچه باشکوه تر برگزار شدن این مراسم نشان از درک و فرهنگ غنی مردم این شهرستان دارد و البته قدردانی از کسانی که جان شیرین خود را برای ما نثار کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *