دوشنبه , ۸ خرداد ۱۴۰۲

فرماندار جدید شهرستان دلفان معارفه شد

آئین تکریم و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان دلفان برگزار شد..

نسیم دلفان – در این مراسم که بعدازظهر امروز ۲۹ دی ماه با حضور دکتر ستاری معاون سیاسی استانداری، امام جمعه شهرستان دلفان، شورای اداری و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد ، جناب آقای “اصغر قهرمانی” بعنوان سرپرست فرمانداری دلفان معارفه و از زحمات “نورالدین درمنان” فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

“قهرمانی” شانزدهمین فرماندار دلفان و نخستین فرماندار دولت آیت الله رییسی در این شهرستان است.
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد با ۲۷ سال سابقه خدمت ، در مسئولیت های بخشدارمرکزی پلدختر ، بخشدار بشارت الیگودرز ، معاون فرمانداری پلدختر و مسئول ستاد عتبات و عالیات پلدختر و بشارت خدمت کرده است.

❇️ بند پوتین های خود را محکم ببندید…
قهرمانی فرماندار جدید دلفان در آیین معارفه خود گفت: مدیران شهرستان توجه داشته باشند در شبانه روز گوشی خود را خاموش نکنند،همیشه آنلاین باشند شبانه روز آمادگی داشته باشند و بند پوتین های خود را محکم ببندند.

❇️ از مردم عزیز دلفان حلالیت می‌طلبم…
درمنان فرماندار سابق نیز در این جلسه با اشاره‌ای به عملکرد دولت در زمان تصدی خود گفت: مردم دلفان مرمانی بزرگ ، شریف و مهمان نواز هستند که لایق بهترین ها هستند، از مردم شریف دلفان حلالیت می طلبم و از اینکه مشکلات باعث شد تا نتوانم آنگونه که لایق مردم دلفان است قدم بلندی بر داریم عذرخواهی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *