چهارشنبه , ۶ مهر ۱۴۰۱

فرماندار جدید شهرستان دلفان معارفه شد

آئین تکریم و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان دلفان برگزار شد..

نسیم دلفان – در این مراسم که بعدازظهر امروز ۲۹ دی ماه با حضور دکتر ستاری معاون سیاسی استانداری، امام جمعه شهرستان دلفان، شورای اداری و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد ، جناب آقای “اصغر قهرمانی” بعنوان سرپرست فرمانداری دلفان معارفه و از زحمات “نورالدین درمنان” فرماندار پیشین این شهرستان قدردانی شد.

“قهرمانی” شانزدهمین فرماندار دلفان و نخستین فرماندار دولت آیت الله رییسی در این شهرستان است.
وی دارای مدرک کارشناسی ارشد با ۲۷ سال سابقه خدمت ، در مسئولیت های بخشدارمرکزی پلدختر ، بخشدار بشارت الیگودرز ، معاون فرمانداری پلدختر و مسئول ستاد عتبات و عالیات پلدختر و بشارت خدمت کرده است.

❇️ بند پوتین های خود را محکم ببندید…
قهرمانی فرماندار جدید دلفان در آیین معارفه خود گفت: مدیران شهرستان توجه داشته باشند در شبانه روز گوشی خود را خاموش نکنند،همیشه آنلاین باشند شبانه روز آمادگی داشته باشند و بند پوتین های خود را محکم ببندند.

❇️ از مردم عزیز دلفان حلالیت می‌طلبم…
درمنان فرماندار سابق نیز در این جلسه با اشاره‌ای به عملکرد دولت در زمان تصدی خود گفت: مردم دلفان مرمانی بزرگ ، شریف و مهمان نواز هستند که لایق بهترین ها هستند، از مردم شریف دلفان حلالیت می طلبم و از اینکه مشکلات باعث شد تا نتوانم آنگونه که لایق مردم دلفان است قدم بلندی بر داریم عذرخواهی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.