یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین خبرها

فرصتی که شاید دیگر دست ندهد / فاز ۳ فرهنگیان دلفان را دریابید

 

آقایان مسئول ، عزیزانی که متولی تعاونی مسکن فرهنگیان دلفان هستید ، آقایانی که دستی در کارها دارید ، بهترین موقعیت برای آزاد سازی برخی اراضی و تغییرکاربری آنها از جمله فاز ۳ فرهنگیان فرا رسیده است ، اگر این موقعیت را از دست بدهید ممکن است باز هم چنین فرصتی دست ندهد!

وزیر راه و شهرسازی از تلاش های بی وقفه دولت برای افزایش قابل توجه الحاق اراضی به شهرها خبر داد تا بلکه قیمت بازار مسکن کنترل شود

بذرپاش:
♦ همه تلاش خود را می‌کنیم که هم در بخش زمین، هم در بخش الحاق به محدوده های شهری، هم در بخش روستایی شاهد عرضه قابل توجهی باشیم تا در کنار پاسخ به متقاضیان، قیمت بازار را هم کنترل کنیم.
♦ نرخ رشد بخش مسکن و ساختمان در بهار پارسال منفی بود در حال که امسال به مثبت چهار رسیده است.
♦ تک طبقه‌سازی (افقی سازی) سیاست ماست و هرکجا زمین اجازه دهد این کار را با رعایت ملاحظات انجام خواهیم داد.

آقایان مسئول فرصت را از دست ندهید ، دولت به شدت دنبال الحاق اراضی به شهرهاست تاشاید بتواند بازار مسکن را سامان دهد و در چنین موقیعتی خیلی از تغییر کاربری ها که تقریبأ محال به نظر می رسید با پیگیری ها به ثمر خواهد نشست. ما شنیده ایم دیدار با وزیر جوان راه و شهرسازی جناب آقای بذرپاش چندان سخت نیست و انسانی کارگشاست ، فرصت را از دست ندهید.


 
Skill
50%

یک نظر

  1. باسلام و احترام
    از مسئولین محترم شهرستان ، امام جمعه، دادستان، رئیس جهاد کشاورزی و شهردار، فرماندار محترم و همچنین اعضای هیئت مدیره تعاونی مسکن فرهنگیان خواهشمند است در خصوص تعیین تکلیف تغییر کاربری زمین های فاز۳ فرهنگیان بعد از گذشت این همه سال (از سال ۱۳۸۶ تاکنون) بخاطر رضای خدا و شادی دل اعضاء تعاونی، مساعدت لازم را بعمل آورند و توی این شرایط بد معیشتی و اقتصادی چوب لای چرخ تولید مسکن که وعده دولت بوده نکنند و کمک نمایند مشکل مردم را با خیرخواهی حل کنند.
    با تشکر از مدیر رسانه نسیم دلفان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *