سه شنبه , ۱۱ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

فرزندان ایران درحماسه ۹ دی نقشه‌های استکبار را نقش برآب کردند


استاندار لرستان گفت: فرزندان ایران در حماسه نهم دی ماه نقشه های استکبار را بخوبی شناختند و با هدایت رهبر فرزانه انقلاب این نقشه ها را نقش بر آب کردند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد ، فرهاد زیویارامروز در حاشیه مراسم گرامیداشت نهم دی که در مصلی الغدیر این شهرستان برگزار شد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امروز یوم الله ۹ دی است و عظمت این روز هرگز در زمان متوقف نخواهد شد و در طول سالیان ادامه خواهد داشت.

وی افزود: مردم انقلابی ایران در ۹ دی ماه ۱۳۸۸ عزت و سربلندی خود را نشان دادند و بار دیگر ایستادگی در مقابل فتنه را به جهانیان ثابت کردند، همچنین اقشار مختلف مردم برای استقلال نظام جمهوری اسلامی با عزت در راه انقلاب همواره قدم برداشته و پشتیبان ولایت فقیه هستند.

استاندار لرستان با بیان اینکه حفظ نظام اسلامی و پشتیبانی و حمایت از ولایت فقیه ضروری است و تا پای جان در راه انقلاب ایستادگی خواهیم کرد عنوان کرد: نهم دی ماه در تاریخ ایران اسلامی روزهایی را تداعی می‌کند که جبهه جهل قصد مقابله با تمامیت مردم غیور را داشت و در این راه از کمک اجانب و استکبار نیز بی بهره نبود.

وی بیان کرد: تصمیمات نادرست فریب خوردگان همراه با نشانه رفتن ارزش‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی، موجب تکدر خاطر امت اسلامی شد و دیگربار پاسخ کوبنده‌ای که توأم با شعور و آگاهی بود از ملت ایران به دنیا منعکس شود.

زیویار گفت: تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب تحرکات کوردلانه بسیاری در مسیر پویایی خود دیده و وقایع اخیر کشور نیز گواهی بر این موضوع است که همگی با بصیرت مردمان مؤمن و انقلابی این دیار به عدم و نابودی منجر شده است.

وی تصریح کرد: نهم دی ماه یادآور روزهایی است که فرزندان ایران نقشه‌های استکبار را به خوبی شناخته و با هدایت رهبر فرزانه انقلاب نقش بر آب کردند و در اغتشاشات اخیر کشور، پیوند مردم با ولایت به وضوح در محکوم کردن تحرکات هنجار شکنانه فریب خوردگان وابسته به غرب قابل مشاهده بود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: شکی نیست وقایع پس از انقلاب درس‌های بسیاری داشته و صد البته عبرت‌های فراوانی برای استکبار و وابستگانش و اگر اندکی تفکر و تعقل در آنان وجود داشته باشد خواهند دانست که در بصیرت مردم ایران زمین نمی‌توانند رخنه کرده و نیات پلید خود را پیش برند.

در حاشیه مراسم بزرگداشت نهم دی ماه که در مصلی الغدیر برگزار شد میز خدمت با حضور استاندار لرستان، معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی، فرماندار خرم آباد ،و کلیه مدیران کل دستگاه‌های اجرایی در مصلی الغدیر خرم آباد، برگزار شد.

عمده مشکلات و مطالبات مردم شامل موضوعاتی بودند که با مراجعه به ادارات مرتفع نشده و با برپایی میز خدمت و به دلیل حضور مسئولان ذیربط، این مشکلات پیگیری شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *