شنبه , ۱۲ فروردین ۱۴۰۲

فتنه‌گران داخلی و خارجی باید در مقابل عدل الهی و خون شهیدان پاسخگو باشند

فرمانده انتظامی لرستان گفت: فتنه‌گران داخلی و خارجی و سلبریت‌هایی که از انقلاب برای شهرت خود استفاده کردند باید در مقابل عدل الهی و خون شهیدان پاسخگو باشند

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، سردار یحیی الهی در آیین تشییع استوار یکم فرید کرم‌پور شهید مدافع امنیت در خرم‌آباد اظهار کرد: امروز فراجا ذوب در ولایت و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی است که تقدیم شهدا دال بر این ادعاست.

وی با بیان اینکه مکتب امام حسین(ع) مکتب ایثار و شهادت است و راه شهدا ادامه خواهد داشت، افزود: مردم شهید می‌دهند اما اجازه دست‌درازی به کشور را نخواهند داد.

الهی بیان کرد: انقلاب اسلامی پویا تر از گذشته شده و اکنون اهداف خود را در دنیا دنبال می‌کند.

وی نیروی انتظامی را خادم مردم خواند و گفت: شهادت را با جان می‌پذیرد که با تقدیم هر شهید نشان می‌دهد در راه انقلاب استوار خواهد بود و دشمنان به خوبی متوجه شده‌اند که فراجا (فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی) از مردم و برای مردم است.

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: فتنه‌گران داخلی و خارجی و سلبریتی‌هایی که از انقلاب برای شهرت خود استفاده کردند باید در مقابل عدل الهی و خون شهیدان پاسخگو باشند بنابراین به خود بیایند و از این جوان شهید ۲۱ ساله درس عبرت بگیرند.

الهی تصریح کرد: تمامی ماموریت‌ها جدی‌تر از گذشته انجام خواهد شد.

به گزارش ایسنا، شهید استوار یکم فرید کرم‌پور اهل شهرستان چگنی و در نیروی انتظامی شهرستان رباط کریم تهران مشغول به خدمت بود که سی‌ام شهریور ماه امسال در تجمعات غیرقانونی و اغتشاشات شهر پرند مضروب شد و پنجم مهرماه به دلیل شدت جراحات وارده به فیض شهادت نائل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *