یکشنبه , ۱۹ آذر ۱۴۰۲

عوامل قتل مدیرعامل سابق کارخانه پگاه لرستان دستگیر شدند

فرمانده انتظامی لرستان گفت: پنج عامل قتل مدیر عامل سابق کارخانه محصولات لبنی پگاه استان شناسایی و دستگیر شدند.

نسیم دلفان – از پایگاه خبری پلیس سردار “یحیی الهی” اظهار داشت: در پی قتل مدیر عامل سابق کارخانه پگاه لرستان در چهارم بهمن ماه سال جاری توسط افراد ناشناس، بلافاصله موضوع به صورت ویژه به منظور شناسایی عاملان در دستور کار پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به پیچیدگی ابعاد قتل، پس از چند شبانه روز تلاش مستمر با اقدامات پیچیده و علمی توسط تیمی از کارآگاهان مجرب و زبده پلیس آگاهی استان و با به دست آوردن سرنخ هایی از این قتل، عاملان شناسایی شدند.

فرمانده انتظامی استان لرستان عنوان کرد: با هماهنگی مقام قضائی، پنج نفر که در این قتل مشارکت داشته اند طی چهار عملیات ضربتی و مقتدرانه دستگیر و به مقر انتظامی دلالت شدند.

سردار الهی با بیان اینکه از این تعداد ۲ نفر به عنوان قاتل اصلی و سه نفر با اتهام معاونت و مشارکت در این قتل نقش داشته اند افزود: علت و انگیزه قتل در دست بررسی است.

وی بیان کرد: پلیس با اشراف اطلاعاتی و استفاده از عناصر مومن، متعهد و مجرب با قاطعیت با مخلان نظم و امنیت جامعه برخورد خواهد کرد.

حشمت الله بهرامی مدیرعامل سابق شرکت پگاه لرستان پس از برگزاری مراسم تودیع و معارفه در چهارم بهمن ماه در محور شهرستان چگنی به خرم‌آباد با شلیک گلوله به سمت خودرو وی به قتل رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *