یکشنبه , ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

عملیات اجرایی سایت مسکن ملی دلفان بزودی آغاز خواهد شد

 

برابر وعده بنیاد مسکن ، عملیات اجرایی سایت مسکن ملی دلفان بزودی آغاز خواهد شد

نسیم دلفان – به گزارش روابط عمومی فرمانداری دلفان ، جلسه بررسی و رفع موانع سایت مسکن ملی نورآباد به ریاست فرماندار شهرستان و با حضور شهردار نورآباد، مدیران ادارات بنیاد مسکن، آبفا، برق، شبکه بهداشت و نماینده راه و شهرسازی برگزار گردید.

در این جلسه با توجه به اینکه موانعی بر سر راه شروع عملیات اجرایی مسکن ملی وجود دارد، فرماندار دلفان پیگیری‌های لازم را از طریق مسئولین استانی (معاون عمرانی استانداری، مدیر کل دفتر فنی و مدیر کل بنیاد مسکن) انجام داد.

اصغر قهرمانی در این جلسه بیان داشت: عمده مشکلات این پروژه پرداخت عوارض شهرداری و تسویه حسابی است که باید از طریق تامین اجتماعی انجام شود که خوشبختانه شهرداری همکاری‌های لازم را در این خصوص به عمل آورده و برای شروع به کار این پروژه مشکلی ندارد، منتها باقی مانده حساب تامین اجتماعی باید تسویه و پرداخت گردد.

وی همچنین تصریح کرد: در تامین برق و آب این پروژه نیز ادارات مربوطه پایه کار هستند و آمادگی خود را اعلام نموده اند همچنین آب موقت این پروژه نیز توسط اداره آبفا تامین شده مشکلی در این زمینه نداریم.

فرماندار دلفان اظهار داشت: در برخی از مناطق سایت مسکن ملی به طور میانگین باید حدود نیم متر خاکبرداری صورت گیرد و بر اساس قولی که از جانب بنیاد مسکن داده شده ظرف مدت ۱۰ روز آینده آماده و عملیات اجرایی این پروژه آغاز خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *