دوشنبه , ۲۰ آذر ۱۴۰۲

علت عصبانیت اصلاح طلبان و رسانه های ضد انقلاب از اینکه لایحه عفاف و حجاب ذیل اصل ۸۵ بررسی شود چیست؟

 

بر اساس اصل ۸۵ آیین نامه داخلی، برای تسریع در روند بررسی طرح ها یا لوایح، یک کمیسیون مشترک تشکیل شده و بررسی طرح بجای صحن در آن کمیسیون انجام می شود.

با اصل ۸۵ شدن بررسی لایحه حجاب، جلسات کمیسیون سه شیفته خواهد شد تا در سریع ترین زمان لایحه تصویب و برای اجرا ابلاغ خواهد شد.

در صورت تصویب نهایی اصل ۸۵ شدن لایحه و تصویب آن در کمیسیون، اجرای آن برای مدت ۵ سال و آزمایشی بوده و در صورت تایید نهایی قانون دائمی خواهد شد.

 

✍️رضا محمدی
دو تجربه متفاوت در بررسی طرح و لوایح مجلس ذیل اصل ۸۵

دو مورد مهم از طرح‌ها و لوایحی که بررسی آن‌ها در مجلس یازدهم ذیل اصل ۸۵ قانون اساسی پیشنهاد و تصویب شده، «طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت» و «طرح صیانت» است.

اولی به قانون تبدیل شد ، ولی دومی به نتیجه نرسید بخاطر فشار بی امان اصلاح طلبان و همچنین رسانه های منافق و ضد انقلاب و در واقع حامیان بی بندباری و فحشاء در کشور ، لایحه عفاف و حجاب به کدام سمت خواهد رفت؟!

▫️یک سوال قابل تأمل!
چرا اصلاح طلبان ایران و رسانه های وابسته به این تفکر سرطانی اینقدر حامی بی قانونی ، بی بندباری ، فحشاء و منکر در این کشور هستند؟ دشمن و ضد انقلاب که تکلیفش روشن است و اگر حامی بی قانونی و بی بندباری در ایران نباشد جای تعجب دارد ، اما چرا اصلاح طلبان؟؟؟

منفعت افزایش بی حدو حساب رفتارهای ساختارشکنانه و به عبارتی بی بندباری و بی قانونی در کشور به چه کسانی می رسد که اینقدر اصلاح طلبان روی آن تمرکز دارند؟؟؟

وضعیت اقتصادی کشور را بهانه میکنند تا به اهداف پلشت خود برسند ، آیا واقعأ وضعیت اقتصادی کشور حاصل همین یکی دو سال اخیر است؟ سی و چند سال از عمر جمهوری اسلامی در دست چه کسانی بوده است؟ دولت نخست وزیری موسوی (هشت سال) و سپس هشت سال دولت هاشمی و هشت سال دولت خاتمی و هشت سال دولت روحانی در دست کدام طیف فکری بوده که امروز اینگونه ژست منتقد به خود گرفته اند؟؟؟

آری اینها فقط به دنبال بهانه اند وگرنه هدف اصلی این طیف فکری و حمایت های بی دریغ آنان از بی قانونی و بی بندباری در کشور چیزی جز نابودی نیست چیزی جز این نیست که ایران اسلامی را ورطه سقوط بکشانند و تاریخ ایران از این دست خائنان را بارها و بارها به خود دیده است و خواهد دید.

#لایحه_عفاف_و_حجاب


 

» خبرها و گزارش های “بخش مذهبی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)

» خبرها و گزارش های “بخش سیاسی” نسیم دلفان را مطالعه کنید (اینجا / کلیک نمایید)


Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *