شنبه , ۲۳ تیر ۱۴۰۳

طی سه ماه: ۵۴ کیلومتر قنو زنی و ایجاد کانال در محورهای مواصلاتی شهرستان دلفان

 

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دلفان از ۵۴ کیلومتر قنو زنی و ایجاد کانال در محورهای مواصلاتی این شهرستان ، طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.

نسیم دلفان- به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان لرستان، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دلفان به عملکرد این اداره اشاره کرد و اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان خرداد ماه، با تلاش اداره ساخت راه‌های فرعی و روستایی و پیگیری اداره شهرستان دلفان، ۶ کیلومتر راه روستایی بهسازی شده است.

وی اضافه کرد: در این مدت، احداث ۴ آب نما، پی کنی ۸ دهانه پل و ۲ دهانه پل احداث شده است.

این مسئول بیان کرد: ریزش برداری محور فیروزاباد و محورهای روستایی با حجم عملیاتی ۳۰۴۰ مترمکعب، شانه سازی محور نهاوند به طول ۲کیلومتر، راهشکافی راه روستایی به طول ۳کیلومتر، پرکردن دستک پل ۱۸۵۰ متر مکعب، ۵۴ کیلومتر قنو زنی و ایجاد کانال، ۴۰کیلومتر علف زنی، رفع افتادگی شانه راه ۵۰۰متر مکعب و انجام ۹۸تن لکه گیری بخش دیگری از اقدامات شاخص طی سه ماهه نخست ۱۴۰۳ در شهرستان دلفان می باشد.

وی، تنقیه و لایروبی ۱۲ دستگاه پل‌ در محور روستایی واصلی، پاکسازی حاشیه نیوجرسی به طول ۵کیلومتر، جاروزنی سطح راه به طول ۵کیلومتر، تیغ زنی و تسطیح محورهای روستایی به طول ۱۸ کیلومتر ایجاد هره خاکی به طول ۵۵۰ متر ساخت و احداث ۲ دستگاه آبرو را به‌عنوان‌ بخشی دیگری از اقدامات سه ماهه در حوزه راهداری برشمرد.

رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان دلفان تصریح کرد: ۲۶ کیلومتر خط کشی ، به‌روزرسانی و ساماندهی تابلو و علائم ایمنی آسیب‌دیده به تعداد ۴۰ عدد، نصب ۱۰ عدد بشکه ایمنی، نصب ۲۰۰عددآشکار ساز گاردریل، نصب ۸۸ عدد آشکار ساز نیوجرسی، نصب ۴۰ عدد چشم گربه ای، نصب ۳۴۵قطعه نیوجرسی ۴ متری ، پاکسازی لاشه ۱۲ مورد، ۱۴ مورد اخطار به متجاوزان حریم راه و تخریب ۴ مورد از دیگر اقدامات شاخص در حوزه ایمنی و حریم می باشد.

وی به عملکرد این اداره در حوزه حمل و نقل اشاره کرد و افزود: در این مدت، کنترل‌ دروازه‌ای مسافری۲۰مورد وکنترل دروازه ای باری ۲۰ مورد ۵ گشت مشترک با پلیس و ۱۱ دستگاه ناوگان متخلف به کمیسیون های مربوط معرفی شده است همچنین در طرح صحت سنجی ناوگان عمومی از تعداد ۱۴۷مورد بازدید به عمل آمد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *