شنبه , ۸ بهمن ۱۴۰۱
آخرین خبرها

طرح شور عاطفه‌ها در ۲۳۵ پایگاه استان لرستان اجرا می‌شود

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان از برپایی ۲۳۵ پایگاه در سطح این استان برای دریافت کمک‌های مردمی به طرح شور عاطفه‌ها خبر داد.

نسیم دلفان_ به گزارش خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد،جلال شیخ پور با بیان اینکه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی از ۲۳ شهریور تا ۱۵ مهرماه در لرستان دایر است، اظهار داشت: جشن شور عاطفه‌ها در میادین اصلی شهرها، مصلاهای نماز جمعه و معابر شهری این استان برپا می‌شود.

وی با اشاره به اینکه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی هفته جاری در سطح معابر شهری لرستان برپا می‌شود، افزود: این پایگاه‌ها در مصلاهای نماز جمعه جمعه آخر شهریور و در مدارس نیز هفته اول مهر برپا می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد لرستان عنوان کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای شور عاطفه‌ها به‌ صورت ثابت و سیار آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم این استان است.وی بیان کرد: ۲۳۵ پایگاه در مجموع در سطح شهر و روستاهای استان لرستان برای دریافت کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان محروم این استان دایر می‌شود.

شیخ‌پور با بیان اینک سعی ما بر این است تا اقلام موردنیاز دانش‌آموزان محروم استان لرستان را در آستانه سال تحصیلی تهیه کنیم، گفت: مردم این استان سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان به طرح شور عاطفه‌ها کمک کردند.

مدیرکل کمیته امداد لرستان با اشاره به اینکه ۲۲ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد این استان هستند، تصریح کرد: مشارکت مردم، خیران و ادارات افزایش ارائه خدمات بیشتر به دانش‌آموزان محروم لرستان را به‌دنبال دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *