سه شنبه , ۱ خرداد ۱۴۰۳

ضرورت تشدید نظارت بر بازار جهت کنترل قیمت ها و برخورد قاطع با گران‌فروشی در دلفان

فرماندار دلفان در جلسه تنظیم بازار ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: عبادت بجز خدمت خلق نیست، بفکر مردم بودن یکی از نشانه های عبادت و بی ریا بودن است و این موضوع بیشتر برای مدیران صدق میکند و بسته به میزان خدمت آنها به مردم دارد.

نسیم دلفان – اصغر قهرمانی افزود: حاضرین در جلسه با توجه به تحریم ها و تورم های اقتصادی موجود وظیفه بسیار خطیری به عده داریم، در بازار مشکلات زیادی گریبانگیر مردم است، کنترل بازار وظیفه ماست و در صورت رهایی بازار مشکلات مردم چند برابر خواهد شد.

وی اضافه کرد: قیمت کالا و اجناس در بازار دلفان نسبت به شهرهای دیگر بسیار ناراحت کننده است و این قیمت ها با همت مدیران مرتبط قطعا قابل کنترل است، انتظار میرود نظارت بر بازار جدی و بطور مداوم صورت پذیرد و بدون هیچگونه تعارفی با گران فروشان برخورد خواهد شد.

وی بیان کرد: راهداری با همکاری و هماهنگی بخشداران قیمت مصوب کرایه تاکسی های مسافر کشی در خط روستاها را اعلام کنند تا چنانچه کسی تخلف کرد و از این قیمت ها عبور کرد با او برخورد جدی صورت گیرد.

فرماندار دلفان ادامه داد: جهت تنظیم بازار شب عید تمهیدات لازم جهت کنترل بازار و میوه در آن ایام صورت گیرد تا خدایی نکرده مردم برای تهیه اقلام مورد نظر خود در ایام عید دچار دلهره و چالش نشوند.

وی همچنین گفت: نظارت بر نانوایی ها بصورت روزانه باید در دستور کار قرار گیرد و از لحاظ بهداشتی، کم فروشی، ساعت کاری، و فروش آرد مورد بررسی قرار گیرند و در صورت مشاهده تخلف با آنها برخورد شود.

مهندس قهرمانی در پایان گفت: امیدواریم با همت مدیران شهرستان و نظارت های مداوم بر بازار بتوانیم معیشت مردم را بهبود ببخشیم تا شرمنده انقلاب و خون شهدا نشویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *