ضرب‌الاجل فرماندار دلفان برای رفع مشکلات «سراب داوود»

ضرب‌الاجل فرماندار برای رفع مشکلات «سراب داود» دلفان

فرماندار دلفان برای رفع مشکلات روستای «سراب داوود» این شهرستان وقت تعیین کرد.

نسیم دلفان – به گزارش ایرنا ؛ «نورالدین درمنان» در حاشیه بازدید از روستای «سراب داود» بخش خاوه شهرستان دلفان گفت: این بازدید به‌منظور بررسی مشکلات آب شرب، مسکن روستایی، معابر روستا و مسائل بهداشتی این روستا صورت گرفت.

وی با اشاره به اینکه اهالی این روستا با مشکلات زیادی مواجه هستند، بر رفع این گرفتاری‌ها در اسرع وقت توسط مسئولان ذیربط تأکید کرد.

فرماندار دلفان خطاب به رئیس بنیاد مسکن این شهرستان که در این بازدید نیز حضور داشت، سه ماه فرصت داد تا نقشه طرح هادی این روستا را تهیه کند.

درمنان افزود: ادارات خدمات‌رسان نیز بر اساس این نقشه بایستی خدمات ارائه دهند.

وی با اعلام اینکه از محل اعتبارات ارزش افزوده مبلغ ۵۰ میلیون تومان برای این روستا اختصاص داده می‌شود، تصریح کرد: کارشناسان شرکت آب و فاضلاب ظرف مدت ۱۰روز نسبت به تعیین مکان برای حفر چاه آب‌شرب اقدام نماید.

فرماندار دلفان با انتقاد از وجود کارگاه بازیافت زباله در داخل بافت این روستا خاطرنشان کرد: شبکه بهداشت بایستی با همکاری محیط زیست شهرستان نسبت به تعطیلی و انتقال کارگاه از طریق مراجع قضایی به مکان دیگر اقدام نمایند.

گفتنی است در این بازدید «حبیب‌اله منصوری» بخشدار خاوه، «امیدیان» مسئول حوزه‌های علمیه، «الفتی» رئیس بنیاد مسکن، «زارعی» رئیس آب و فاضلاب و معاونان جهاد کشاورزی و شبکه بهداشت شهرستان نیز حضور داشتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.