یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

صدور احکام رتبه‌بندی ۲۳ هزار معلم لرستانی / آموزش و پرورش کاکاوند پیشرو در صدور احکام

گزارش گیری مدیرکل آموزش و پرورش لرستان از آخرین وضعیت رتبه بندی فرهنگیان در استان / ازنا و بروجرد در صدر شهرستانها ، اشترینان و کاکاوند پیشرو در مناطق

نسیم دلفان – عصر روز گذشته جلسه آخرین وضعیت تایید ضوابط و صدور احکام رتبه بندی فرهنگیان لرستان در ارتباط تصویری با مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستانها و مناطق استان بررسی شد.

مدیر کل آموزش و پرورش در این جلسه با تبریک مبعث پیامبر اسلام (ص) و قدردانی از زحمات همکارانی که در این سه روز تعطیل بصورت شبانه روزی و کار جهادی پیگیر صدور احکام رتبه بندی فرهنگیان بودند گفت : با توجه به برخی خطاهای سیستمی و مشکل کسر ساعت موظف ولی خوشبختانه تا ساعت ۱۸ امروز بطور میانگین ۸۴ درصد فرهنگیان استان تایید ضوابط و صدور احکام آنها انجام گرفته است.

رضا عزتی با بیان اینکه تا ساعت برگزاری جلسه از ۲۷ هزار فرهنگی استان بیش از ۲۳ هزار تایید ضوابط و صدور احکام انجام گرفته است افزود : آموزش و پرورش بروجرد و ازنا با بیش از ۹۳ درصد تایید ضوابط و صدور احکام در بین شهرستانهای استان و اشترینان و کاکاوند با ۹۹ درصد در بین بخش های استان پیشرو هستند که جای تقدیر دارد .

وی تصریح کرد : مناطقی هم که عملکرد مناسبی در این زمینه نداشتند با اعزام کارشناسان از اداره کل به دنبال رفع نواقص و تسریع در رتبه بندی فرهنگیان هستیم.

پیش بینی می شود با تصمیماتی که مدیر کل آموزش و پرورش استان اتخاذ کردند تا فردا تایید ضوابط و صدور احکام رتبه بندی فرهنگیان لرستان به پایان برسد.

گفتنی است در سه روز تعطیل حدود ۱۰۰ نفر از کارکنان اداری و ستادی آموزش و پرورش در سطح استان برای تایید ضوابط و صدور احکام رتبه بندی فرهنگیان مشغول به فعالیت هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *