دوشنبه , ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

شگرد عجیب یک مرد شیاد/پنجر کردن خودروی دختران و زنان جوان و سپس …

فردی که با پنچرکردن خودروی بانوان به قصد کمک به آنها نزدیک شده و با شگردی خاص برای آنها مزاحمت ایجاد می کرد در عملیات ماموارن پلیس امنیت عمومی استان اصفهان شناسایی و دستگیر شد…


نسیـــم دلفـان – سرهنگ “جهانگیر کریمی” معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت : چندی پیش از طریق نمایندگان یکی از رسانه های گروهی استان از وقوع مزاحمت هایی برای بانوان با شیوه و شگردی خاص مطلع شدیم که بلافاصله این موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد مردی ۳۴ ساله با نقشه ای پلید در خیابان مرداویج شهر اصفهان در کمین رانندگان زن نشسته و در یک فرصتی که آنها برای کاری خودرویشان را ترک می کردند اقدام به پنچر کردن آنها کرده و پس از حضور مالکان به قصد کمک به طرفشان می رفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: این فرد پس از کمی مشغول شدن با خودرو اعلام ناتوانی کرده و به بهانه برقراری تماس و مشاوره با یکی از دوستان خود که آپاراتی داشته و نداشتن شارژ تلفن خود از گوشی تلفن همراه مالک خودرو استفاده و با تماس بر روی گوشی خود شماره آنان را به دست می آورده است و به این ترتیب هربار با آنان تماس گرفته و برایشان ایجاد مزاحمت می کرد.

سرهنگ کریمی گفت: سرانجام با تحقیقات میدانی گسترده و تلاش شبانه روزی،محل اختفای متهم در یکی از شهرستان های اطراف اصفهان شناسائی شد و یک اکیپ عملیاتی با هماهنگی مقام قضایی به محل اعزام و متهم را طی یک اقدام غافلگیرانه دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

پنجر کردن خودروی دختران و زنان جوان برای برقراری ارتباط + عکس

وی افزود: این فرد پیش از این نیز به اتهام اخاذی از شهروندان دستگیر شده و به زندان رفته بود که در این پرونده نیز قصد برقراری ارتباط و اخاذی از بانوان جوان را داشت که با هوشیاری شهروندان و اقدام سریع و بهنگام پلیس در عمل پلید خود ناکام شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: توصیه پلیس به بانوان راننده این است که در صورت مواجهه با پنچرشدن یا هرگونه مشکل فنی در خودروی خود به افراد غریبه اعتماد نکرده و با آشنایان خود یا امداد خودرو ها تماس گرفته و از آنان کمک بخواهند و به هیچ عنوان گوشی تلفن همراه خود را که یک وسیله شخصی و محرمانه است در اختیار دیگران قرار ندهند.


» گزارش های داغ صفحه حوادث را در نسیم دلفان دنبال کنید (اینجا)


tavajoh.gifتازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.tavajoh.gif

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.