یکشنبه , ۶ فروردین ۱۴۰۲

شکوه همبستگی مردم لرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن/ امروز همه با پرچم ایران به میدان آمدند

راهپیمایی ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ هم‌زمان با سراسر کشور در استان لرستان برگزار شد.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، راهپیمایی چهل‌وچهارمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بعد از دو سال شرایط کرونایی در ساعت ۱۰ امروز ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ هم‌زمان در سراسر کشور با حضور اقشار مختلف مردم لرستان برگزار شد.

راهپیمایی بزرگداشت ۲۲ بهمن در شهر خرم‌آباد، همزمان با ۱۰ شهر استان با حضور گسترده مردمی که تصاویری از امام راحل، پرچم ایران و دست‌نوشته‌های علیه استکبار جهانی را در دست داشتند برگزار شد.

راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان خرم‌آباد از مسیرهای میدان شهدا، خیابان امام خمینی(ره)، پل انقلاب، خیابان انقلاب و میدان ۲۲ بهمن برگزار شد.

“راهپیمایی ۲۲ بهمن مظهر انسجام و وحدت ملی است”

استاندار لرستان گفت: روز ۲۲ بهمن مظهر انسجام و روز تولد انقلاب در یکی از مهم‌ترین دوره‌های تاریخ معاصر کشور است.

فرهاد زیویار صبح امروز در راهپیمایی ۲۲ بهمن خرم‌آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: روز ۲۲ بهمن مظهر انسجام و روز تولد انقلاب در یکی از مهم‌ترین دوره‌های تاریخ معاصر کشور است.

وی افزود: مردم ایران هر وقت که احساس کنند نسبت به دستاوردهای انقلاب تعرض و توطئه‌ای می‌شود، وحدتشان بیشتر می‌شود و راهپیمایی ۲۲ بهمن نیز نشان‌دهنده وحدت منسجم ملت ایران است.

سردار یحیی الهی فرمانده انتظامی لرستان نیز در این مراسم اظهار داشت: ۲۲ بهمن روز تجلی بیعت مردم با انقلاب، امام راحل و مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی متعلق به مردم است، افزود: امنیت کشور ما را حضور مردم تضمین می‌کند؛ اجتماع ملی راهپیمایی ۲۲ بهمن‌ماه برگ زرین دیگری بر اوراق پرافتخار این سرزمین افزود.

فرمانده انتظامی لرستان عنوان کرد: حضور مردم در مراسم مختلف و راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان‌دهنده برقراری امنیت در کشور است.

مجید منعمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان نیز در این مراسم اظهار داشت: حضور مردم این استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن کم‌نظیر است.

وی افزود: پیام حضور گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن نشان‌دهنده دلسبتگی آنان به انقلاب و آرمان‌های انقلاب است و همین حضور گسترده درس خوبی به اغتشاش‌گران و ایادی استکبار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان عنوان کرد: امیدواریم که مسئولان به‌پاس حضور مردم در صحنه‌های انقلاب آرمان‌های شهدا را فراموش نکنند و خادم خوبی برای ملت باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *