سه شنبه , ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

شهردار نورآباد : ۲۴ میلیارد ریال اعتبار جهت عمران و آبادانی شهر نورآباد اختصاص یافت

شهردار نورآباد دلفان گفت : ۲۴ میلیارد ریال اعتباراز محل اعتبارات دو درصد فروش نفت و گاز جهت عمران و آبادانی شهر نورآباد اختصاص یافته است…


نسیـــم دلفـان – محمد حسین ستاری در گفت و گو با ایرنا افزود: این اعتبار جوابگوی مشکلات عمران شهری نورآباد نیست امیدواریم مسئولان از منابع دیگر نسبت به جبران ناکافی بودن اعتبارات دولتی اقدام نماید.
وی یادآور شد: در سل گذشته ۳۲ میلیارد ریال جهت عمران شهر نورآباد پیش بینی گردید که تنها سه میلیارد و ۴۶۰ میلیون ریال آن به شهرداری نورآباد تخصیص یافت که این اعتبار نیز تنها جهت ساخت پارک بانوان شهر نورآباد هزینه شده است.
به گفته وی ، در شهر نوراباد بیش از ۱۰ طرح عمرانی نیمه تمام وجود دارد که نیازمند اعتبارات دولتی است.
وی اظهار داشت : مهمترین این طرح ها ، بوستان های باباطاهر ، علی آباد و پارک بانوان است که برای تکمیل و بهره برداری رسیدن آنها بیش از ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.
ستاری، مهمترین مشکلات شهر نورآباد را ناکافی بودن سرانه فضای سبز ، ناکافی بودن امکانات فرهنگی ، خاکی بودن بیش از ۲۰ درصد از معابر شهر نورآباد و تخریب دیوارهای حفاظتی این شهر عنوان کرد.
وی خاطر نشان کرد : همچنین در جریان سیل سالجاری بیش از ۳۲۰ میلیارد ریال خسارت به تاسیسات زیربنایی شهر نورآباد وارد کرده بود که با توجه به عمق خسارت وارده انتظار مااز مسئولان استانی توجه ویژه به این شهرداری برای جبران خسارت وارده است.
شهردار نورآباد ، بابیان اینکه دولت می بایست شهرداری های کوچک را مورد حمایت قرار دهد افزود: شهرداری نورآباد به سبب نبود واحدهای صنعتی و تولیدی بزرگ از داشتن منابع درآمدی پایدار محروم است و تنها درآمد شهرداری نورآباد عوارض هایی است که از شهروندان دریافت می کنند.
ستاری بیان داشت: حداکثر سرانه درآمد شهروندان نورآباد نسبت به میانگین استانی و کشوری بسیار پایین تر است و این موضوع شهرداری را در دریافت عوارض های گوناگون با مشکل مواجه کرده است.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۶ نظر

 1. چندوقتی است نصب بنرهای تشکر وتهنیت ازطرف مردم ودستگاه هاازشهردار رواج پیداکرده بطوری که برای آسفالت کردن هر کوچه یک بنر تشکر از دکتر ستاری نصب می شود . باید گفت که اقدامات شهرداری نورآباد درقیاس با دیگر شهرها در حد پایین ، این از وظایف شهرداری است ونیاز به تشکر ندارد ، … باید گفت آیا واقعأ نصب این بنر ها از طرف احاد مردم است؟

 2. شهردار جان تو که همش میای مشکلات را میگی و از نبود درآمد حرف میزنی ما که خودمون میدونیم شهرمون چه مشکلات و کمبودها یی دارد شما بفرمایید اون همه برنامه که داشتی پس کو چکار کردی ؟؟؟؟؟؟؟؟شما که قادر به پرداخت حقوق پرسنل هم نیستی آقای دکتر بس تو را جان هر که. ……………….. از ماست که برماست

  • رای دهنده بینوا

   ستاری تو که دو دوره شورا و ندونستی شهرداری چه مشکلاتی داره وای به حال افراد عادی که شهردار میشن…

 3. رای دهنده بینوا

  این بنر ها از یه جا با یک فونت و یک متن توسط … زده میشود.اگر میگید نه ۱نفر از این جمعی از فرهنگیان که اینو چاپ کرده معرفی کنید…
  پیشنهاد میکنم مجسمه شهردار و چندنفر حامی ایشان در شورا را نصب کنید تا مردم بدونن که این چند نفر به همراه شهردار نورآباد رو گلستان کردن

 4. شهردار محترم
  لطفا فکری به حال سد معابر خیابان شهید رجایی بکنید چرا که سد معبر عابر پیاده به خیابانها گسترش پیدا کرده ” تا جاییکه کوچکترین اعتراض به سد معبرکنندگان به واکنش خشن آنان
  می انجامد چرا که خیابان جلو مغازه شان را جزو ما یملک خود میدانند. .
  امیدواریم پیگیری شود هر چند تذکرات قبلی نتیجه نداده.

 5. سلام دکتر خسته نباشید ! این کوچه خاکی فازدوم فرهنگیان که مانع را برداشتید وقراربود آسفالتش کنید دیگه آنقدر درخواست دادیم خجالت می کشم آدرس دقیقش را بنویسم (البته بی انصافی است اگر بگویم شهردار کم زحمت کشیده ولی ازقدیم می گن« کار را که کرد آن که تمام کرد »ضمن تشکر از زحمات شما نسبت به آسفالت کوچه های فازدوم فرهنگیان فقط این کوچه مانده ساختمان وسط کوچه را برداشتید ممنون ! گرد وخاک کوچه اذیت می کند خواهش می کنم آسفالتش کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *