شنبه , ۳۰ تیر ۱۴۰۳

شهرداری نورآباد و باز هم یک اقدام قابل تحسین دیگر

برای اولین در تاریخ شهرداری های استان لرستان و شاید در کل کشور بمناسبت میلاد مولای متقیان علی ابن طالب (ع) و گرامیداشت روز پدر ، شهرداری نورآباد این‌بار بجای دعوت از مدیران به سراغ رفتگران یا به قول معروف پاکبانان مظلوم و زحمتکش رفته و این جمع فراموش شده را مورد احترام و تفقد قرار داد.

در این حرکت تحسین برانگیز تعداد ۶۰ نفر پاکبابان شهر نورآباد به همراه خانواده های گرامی‌شان که مجموعا حدود سیصد نفر بودند به صرف شام به یک تالار گردشکری دعوت شدند و ضمن احترام و تقدیر با حضور شهردار و تعدادی از اعضاء شورای شهر با اهداء گل و لوح سپاس و همچنین هدایای نقدی مورد قدردانی قرار گرفتند.

این حرکت زیبا در شب به یادماندنی میلاد مولای مظلومان حضرت علی (ع) لبخندی از رضایت بر لبان فرزندان و خانواده‌های این عزیزان نارنجی پوش و سحرخیر نشاند که امیدواریم هیچگاه شاهد فراموش شدن این قشر دوست داشتنی و زحمتکش نباشیم.

در ذهن خود مجسم کنید اگر یک روز “تاکید میکنیم فقط یک روز” این عزیزان دست از کار کشیده و از زحمات آنان محروم شویم چه بلایی بر سر شهر و محله زندگی من و شما خواهد آمد.

جا دارد این اقدام شهردار ولایی نورآباد جناب آقای خاص‌امیری و همکاران وی را ارج نهاده و از خداوند متعال برای ایشان و همه کسانی که چنین برنامه‌ای را تدارک دیدند صمیمانه قدردانی نماییم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *