یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

شهرداری نورآباد به استقبال بهار رفت

کاشت ۳۰ هزار بوته گل در فضای سبز نورآباد دلفان آغاز شد..

محمد خاص‌امیری : این شهرداری تمام امکانات و نیروهای خود را جهت استقبال از فصل بهار و پذیرایی از میهمانان نوروزی به کار گرفته است.

نسیم دلفان – شهردار نورآباد گفت: کاشت ۳۰ هزار بوته انواع گل در میادین، بلوار و بوستان‌های این شهر به منظور استقبال از عید نوروز آغاز شده است.

وی افزود: شهرداری نورآباد تمام امکانات و نیروهای خود را جهت استقبال از فصل بهار و پذیرایی از میهمانان نوروزی به کار گرفته است و تا پایان سال، سه هزار اصله نهال صنوبر و چنار نیز در بوستان ها و پیاده رو خیابان های شهر نورآباد کاشت می شود.

خاص‌‌امیری افزود: با توجه به خسارت بارندگی ها به آسفالت معابر شهری نورآباد کار لکه گیری و ترمیم آسفالت معابر نیز آغاز شده است و تا عید نوروز تکمیل خواهد شد ، همچنین یک سفره نوروزی در ورودی شهر نورآباد از مسیر خرم آباد در میدان امام حسین (ع) گسترده می شود.

وی ادامه داد: ساماندهی ورودی های شهر، زیبا سازی محیط، اصلاح و نوسازی مبلمان شهری، رنگ آمیزی جداول و خط کشی ترافیکی، احداث آب نماها، افزایش روشنایی معابر، نظافت شهری و جمع آوری نخاله ها، تجهیز و آماده سازی پارک ها از دیگر  فعالیت های طرح استقبال از بهار است. خبرگزاری صدا و سیما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *