یکشنبه , ۷ خرداد ۱۴۰۲

شهدای نیروی انتظامی افتخار استان لرستان هستند

استاندار لرستان با بیان اینکه شهدای نیروی انتظامی افتخار لرستان هستند، گفت: از خودگذشتگی‌های این قشر زحمتکش همواره در اذهان خواهد ماند.

نسیم دلفان _ به گزارش خبرگزاری تسنیم ، فرهاد زیویار ظهر امروز در نشست فرماندهان نیروی انتظامی استان در مجموعه فرماندهی انتظامی استان با بیان اینکه نیروی انتظامی در کوران مسائل و مشکلات فراتر از وظایف خود عمل می‌کند و همواره در صف اول خدمت به مردم حضور دارد، اظهار داشت: طبق گزارشات واصله، کارنامه یک سال اخیر نیروی انتظامی استان حکایت از عملکرد قابل قبول و مثبت این مجموعه در عمل به وظایف تعریف شده دارد که در نوع خود قابل تقدیر است.

وی ‌با بیان اینکه در مقایسه با آمارهای کشوری، روند رو به رشد عملکرد استان لرستان نسبت به سال گذشته کاملاً مشهود است، افزود: این مجموعه در مقابله با ناهنجاری‌ها و معضلات اجتماعی کارنامه خوبی داشته است.

استاندار لرستان افزود: لرستان به واسطه هم مرز بودن با سایر استان‌ها علاوه بر ایفای نقش در مراودات و مناسبات اجتماعی، به دلیل دارا بودن فرهنگ مشترک با برخی همسایگان که در نوع خود یک مزیت و نقطه قوت به شمار می‌آید، در تصمیم‌سازی‌ها و برنامه‌های کلان همواره اثرگذار بوده است.

زیویار با بیان اینکه در موضوع مواد مخدر و مبارزه با کاشت گیاهان مخدر به عنوان یکی از مشکلات امروز جامعه، بسیار مهم است، تصریح کرد: برای رسیدن به نتیجه مطلوب، همکاری و همدلی همه بخش‌ها را شاهد باشیم تا بتوان در رفع این معضل درست عمل کرد.

وی تاکید کرد: نیروی انتظامی همواره اقدامات خوبی در زمینه امنیت داشته و لرستان را به عنوان پایگاه امنی در کشور مبدل کرده است.

استاندار لرستان گفت: تلاش نیروی انتظامی در مبارزه با جرایم و رفع ناهنجاری‌ها نقش مهمی در خنثی‌سازی تبلیغات منفی بر علیه این استان داشته و عمده مشکلات و جرایمی که در لرستان به وقوع می‌پیوندد از نوع جرایم خرد است که عمدتاً ریشه در فقر و نبود آموزش دارد.

زیویار تلاش این مجموعه خدمتگزار در کنترل فضای مجازی و ایجاد امنیت را قابل توجه دانست و افزود: لازم است در زمینه استفاده از صحیح از فضای مجازی آموزش‌های لازم در یک جامعه ارائه و فرهنگ‌سازی صورت پذیرد.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی در اغتشاشات اخیر نیز با تمام توان در خط مقدم جبهه مبارزه با ناهنجاری‌ها حضور داشت و به واسطه تلاش جهادگونه این نیروی زحمتکش و تقدیم شهدا، امنیت کشور حفظ و دست اجانب کوتاه ماند.

استاندار لرستان با بیان اینکه غیرتمندی و احساس مسئولیت پرسنل خدوم نیروی انتظامی کمبودها را در زمینه امکانات جبران کرده است، افزود: ایجاد امنیت و جلوگیری از قانون‌شکنی در راس امور این مجموعه قرار گرفته است.
زیویار با بیان اینکه شهدای نیروی انتظامی افتخار لرستان هستند، اظهار داشت: نیروی انتظامی برای مردم است و در بطن جامعه قرار دارد و از خودگذشتگی‌های این قشر زحمتکش همواره در اذهان خواهد ماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *