یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲

شرط عجیب و خانمان برانداز جدید برای شرکت در قرعه کشی‌های خودرویی!!!

مدیرعملیات فروش ایران خودرو:
تلاش می‌کنیم با دریافت مجوز‌های لازم در ثبت نام‌های بعدی تنها کسانی بتوانند شرکت کنند که وجه خودرو در حسابهایشان موجود است و از طریق بانک مسدود می‌شود.

#پی‌نوشت:
?شرکت سایپا هم دو روز پیش از طرحی با عنوان “حساب وکالتی” سخن به میان آورد که در واقع همین طرح ایرانخودرو است ، یعنی اینکه متقاضیان شرکت در قرعه کشی باید تمام مبلغ خودرو را در حساب داشته باشند تا نامشان در قرعه کشی گنجانده شود!
?حالا شما فکر کنید ، منبعد برای شرکت در قرعه کشی طرف میاد طلاها و ماشین و یا سایر وسایل خود را می فروشد تا پول جور کرده و به حساب واریز کند تا اجازه شرکت در قرعه کشی را داشته باشد ، دست آخر هم می بیند در قرعه کشی برنده نشده و آنچه که داشته را هم مفت از دست داده و با همان پول نمی تواند چیزهایی را که فروخته مجددا تهیه کند!!!
?این طرح یعنی اینکه باز هم پولدارها جولان دهند و بی پول ها حتی اجازه شرکت در قرعه کشی را هم نداشته باشند مگر اینکه تمام هست و نیست خود را بفروشد تا فقط اجازه شرکت در قرعه کشی را به او بدهند!!!
?در نهایت اقشار بی پول و مستضعف که حتی اجازه ثبت نام برای قرعه کشی را هم (بخاطر نداشتن پول) به آنها نمی دهند ، ناچار می شوند کارت ملی خود را به افراد پولدار اجاره دهند تا به نام این بندگان خدا و به کام سرمایه دارها قرعه کشی ها ادامه داشته باشد و باز هم طبق روال عادی مملکت ، ضعیف روز به روز ضعیف‌تر و سرمایه‌دار نیز روز به روز گردن کلفت‌تر شوند!!!

بنازیم به این تدابیر سرمایه محور و ضعیف کش‌ تان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *