شنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۳

شدت برخورد و پلمپ قلیان سراها در نورآباد پس از درگیری اراذل و اوباش در سطح شهر

فرمانده انتظامی دلفان ، از پلمپ ۱۲ واحد عرضه کننده قلیان در این شهرستان، خبر داد…


سرهنگ کرمی انتظامینسیـــم دلفـان – به گزارش پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ علی نجات کرمی گفت: در پی نظارت بر اماکن عمومی ، ماموران اداره نظارت براماکن عمومی دلفان با همکاری شبکه بهداشت و درمان پس از شناسایی اماکن عرضه قلیان در نورآباد و اخذ دستور مقام قضائی، تعداد۱۲ واحد متخلف پلمپ کردند.

وی گفت: در این عملیات تعداد ۷۰۰ عدد قلیان، ۳۵۰ بسته تنباکوی غیر مجاز کشف و قلیان های جمع آوری شده با حضور کارشناسان شبکه بهداشت امحاء شدند.

کرمی درادامه با اشاره به اینکه قلیان سراها به محل پاتوق اراذل و اوباش تبدیل شده است گفت:در این مکان ها فعالیت هایی صورت می گیرد که جوانان را به انحراف می کشاند و سرآغازی برای اعتیاد می شود.

شایان ذکر است طی روزهای گذشته برخی ارازل و اوباش که از مشتریان این قلیان سراها بودند ، با درگیری شدید که به اماکن عمومی و خیابان نیز کشیده شد و همچنین با تیراندازی به همدیگر باعث ایجاد رعب و وحشت در میان مردم شدند که با واکنش سریع نیروی انتظامی افراد متخلف دستگر و برخورد با قلیان سراها شدت گرفت.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۳ نظر

  1. فرهنگی که ماشینم به سرقت رفته یکسال است خبری نیست

    جناب سرهنگ کرمی دستت مریزاد خداقوت کاش مثل سایر شهرستان درطرح ضربتی سارقین حرفه ای که دارای سابقه هستند جمع اوری فرمایید که شاید با دستگیری چندین سارق اموال مسروقه مردم دلفان کشف وضبط شوند استان همدان در طرح ضربتی اقدام به جمع اوری چندین سارق منزل نمود که با اعتراف و اقرار سارقان یک نفر نوراباد در همدان شریک اموال سرقت شده بود و اگر این طرح اجرا شود مطمن باش امنیت و آرامش بیشتری برای مردم هم وطن خود ایجاد می نمایید.

  2. نیروی انتظامی تشکر واقعان کار بسیار خوبی کردن هرچند باید سالها پیش این کار رو باید انجام میدادن چون علت اکثر جرمهای خیابانی و شرارتها از همین قلیونی ها سرچشمه میگیره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *