چهارشنبه , ۲۷ تیر ۱۴۰۳

سیاه‌نمایی نماینده لرستان در مجلس؛ دلفان ۲ هزار نفر منتظر حکم اعدام دارد!!!

 

اخیرا ابراهیمی نماینده مردم شریف سلسله و دلفان در مجلس‌ شورای اسلامی در اظهار نظری عجیب بیان نموده که حدود ۲۰۰۰ نفر از مردم شهرستان دلفان به علت فروش مواد مخدر در نوبت اجرای حکم اعدام هستند…!!!

این آمار، کاملا کذب، بی پایه و اساس و جهت مصرف انتخاباتی بیان شده و یک نوع سیاه‌نمایی مضر علیه نظام و انقلاب و همچنین توهینی غیر قابل بخشش به مردم شریف، شهیدپرور، بااصالت و مهمان نواز این شهرستان و مصداق بارز و علنی نشر اکاذیب و تشویش اذهان عمومی است.

سخنان این نماینده مجلس با وجودی که از سوی مسئولان مربوطه چه در دستگاه قضایی و چه در سازمان زندان ها تکذیب گردید اما متاسفانه به شدت مورد بهره برداری رسانه های داخلی و خارجی قرار گرفت.

این سخنان دروغین یحیی ابراهیمی در کمترین زمان ممکن خوراک رسانه های معاند و ضد ایرانی شده و موجب صف آرایی این رسانه ها در مقابل جمهوری اسلامی گردید.

وقتی این نماینده مجلس و کاندیدای انتخابات بعدی با این مصاحبه نابخردانه متوجه شد برای خود دردسر درست کرده و بجای اینکه بتواند از آن بهره برداری انتخاباتی خود را انجام دهد موجب احتمال رد صلاحیت وی خواهد شد بلافاصله در مصاحبه ای دیگر بدون اینکه از مردم عذرخواهی کند اظهارات خود را غیر صحیح خوانده و گفت تعداد کسانی که در شُرف اعدام هستند از انگشتان دست هم کمتر است و جالب اینکه معترضان به سخنان کذب خود را ضد رهبری ، ضد نظام و موجب تشویش اذهان عمومی خواند!!!

اما آب ریخته دیگر به جوی باز نمی گردد و با این اظهارات خلاف واقع متاسفانه دلفان را چنان بدنام کرد که در هر پیامرسان ایرانی و خارجی و همچنین گوگل وقتی نام دلفان را سرچ کنید بلافاصله با مطالبی مواجه خواهید شد که مرتبط با همین سخنان غلط این نماینده است ، سخنانی که از اساس کذب بوده و فقط مصرف تبلیغاتی و انتخاباتی دارد که البته با ورود جنجالی رسانه های محلی نتوانست از آن بهره دلخواه خود را ببرد.


 
» هیچ کس جز “یحیی” نمیتوانست پایان “یحیی” را اینگونه فضاحت بار رقم بزند (اینجا / کلیک نمایید)
 
Skill
50%

۳۲ نظر

 1. ابراهیمی در واقع با این مصاحبه افتضاح بزرگی را با عنوان خواهرررررزاده برای دایی های خود به ارمغان آورد.

  بعد از چهار سال ، مُزد مهمانوازی دلفانیان را اینگونه داد! بعد از چهار سال مُزد مجلس نشینی که به واسطه رای مردم دلفان کسب کرد را اینگونه داد؟ بعد از چهار سال بیلان کاری خود را اینگونه ارائه داد!

  آقایان حامی یحیی ابراهیمی کلاه تان را بالاتر بگذارید

  • صرف نظر از این توهین و افترای نابخشودنی، هیچکس جز یحیی نمی توانست اینچنین قبر یحیی را بکند ……

  • حامیان یحیی ابراهیمی حرفی برا گفتن بازم دارید؟

   آقای حشمت موسوی رییس دفتر و مشاور نماینده که ادعای شاعر بودن و اهل قلم بودن هم دارید و گاهی اوقات هم دم از دغدغه دلفان میزنید ، احیانأ در مقابل این سخنان سخیف نماینده مورد حمایت تان حرفی ، شعری ، یاداشتی چیزی ندارید بنویسی؟؟؟

  • حسینی دلفانی ساکن تهران

   سلام درود خدا بر جنابعالی و رسانه نسیم دلفان جهت پیگیری های ک در تمام زمینه ها از حق و حقوق مردم مظلوم و شریف و مهمان نواز شهرمان دلفان میکنید، خداوند پشت و پناهتان باشد

 2. با سلام
  خود کرده را تدبیر نیست
  مردم شریف و نجیب دلفان از دیر باز مهمان نواز بوده اند و با اخلاص و ولایتی و… سخاوت مردم دلفان با وجود محرومت و امکانات کم آن همواره زبانزد خاص و عام میباشد.
  کاش نماینده ما قبل از اینکه با آبروی دلفان و دلفانی بازی کنه و ما رو سخره عالم و رسانه های غربی و معاند کنه از خصلت سخاوت در عین محرومت ما میگفت…
  ما مردم دلفان ضعف حکومت نیستیم که با بی تدبیری و بی فکری نماینده ای که متاسفانه منتخب همین دلفان میباشد مورد سواستفاده رسانه های معانده قراربگیرد.
  کاش نماینده ما کمی فکرش را بکار می انداخت و میگفت از سلحشوری رزمندگان دلفانی در جبهه های جنگ و…
  خواهشا در کانالتان قرار دهید شاید نماینده ببینند و بخوانند تا بدانند در مصاحبه هایشان از چه چیزی در مورد دلفان حرف بزنند.
  ممنونم

 3. سلام و عرض ادب خدمت تمامی دلفانیان عزیز و سربلند و نجیب
  آرزوی توفیق روزافزون دارم برای تمامی مردم منطقه

  طی روزهای گذشته از جانب نماینده کنونی حوزه انتخابیه دلفان و سلسله در مجلس شورای اسلامی و حامی ایشان شاهد سخنانی اکثرا تحقیر آمیز نسبت به کاندیداهای مجلس دوازدهم منجمله اینکه برخی ها منهای نماینده کنونی گشنه اند و وارد عرصه انتخابات شده اند و اینکه هزار تا دوهزار نفر در دلفان محکوم به اعدام اند.
  ابتدا باید به عرض برسانم همانطوری که مردم منطقه شناخت دارند اکثر کاندیداهای دلفان و سلسله از خانواده‌های نجیب ،با اصالت هستند و ایضا خانواده بنده خادم ملت وحید عبدی که پدرم سابقه ریاست بنیاد شهید انقلاب اسلامی در اوایل انقلاب (جانشین مرحوم آیت الله علی آل کاظمی رحمه‌الله علیه) و ریاست بانک ملی بوده و مشهور به پاکدستی و خدمت رسانی بوده اند که الحمدلله بنده از ابتدا تمکن مالی داشته ام اما همیشه مردمی و ساده زیست.
  دوم اینکه دلفان دیار مهرورزی و مهمان نوازی بوده و هست لذا شایسته نیست به مردم منطقه دلفان صفت ناروا بستن و خدای ناکرده تهمت و افترا به اینکه ۲ هزار زندانی محکوم به …شرم دارم از لفظ کلمه ای که ایشان ابراز نمودند .
  لذا از تمامی فعالین سیاسی و اجتماعی منطقه خواستارم تا برای تنویر افکار عمومی اینگونه مباحث تبلیغاتی و شو های انتخاباتی حرمت شکنانه از جانب میکروفن به دستانی که قبل از شروع زمان تبلیغات شروع به برپائی کاروان و …نموده اند این امور موهون و سخنان بی پایه و اساس را محکوم نمایند.

  ارادتمند وحید عبدی فعال سیاسی ،اجتماعی

 4. سلام جناب محمدی خوبی ، داداش شما مدیر یک رسانه هستید ، مطالب رو با غرض ورزی ننویس حیفه برا شما ، مگه شیخ محمدی ۴ دور نرفت مجلس مرحوم کاظمی ۲ بار یا رستمی چکار کردن ک ابراهیمی نکرده ، ب والا من خونه ام خرم آباد هست و از طرفداران جناب ملکشاهی راد هستم ، اصلا تو الشتر و نورآباد نیستم ، پس سعی کن منصفانه مطالب رو بنویسی. تشکر از زحمات شما

  • خواهشن شما اعتقادت واسه خودت نگهدار ما مردم دلفان تو این ۴سال کم از ابی نکشیدیم درد مارو کسی درک نمیکنه

  • عزیز جان،
   شما … اگر شهروند دلفانی بودی چنان قلبت می گرفت که دعا می کردی فرصت یابی و خرخره ی این گزافه گوی بی … را بجوی.
   در ثانی، جناب محمدی هم چون هزاران شهروند دلفانی، از این اهانت بزرگ خشمگین است.
   این دکتر بی… ، با این اراجیف ، یک جهان را بر علیه ایران شورانده است. انشاالله دود این آتش، فقط به چشم یحیی و حامیانش برود..

  • جواب اعتماد ۱۲۰۰۰ هزار نفری مردم دلفان را در پایان چهار سال نمایندگی اش اینگونه اعلام کرد “نان خور ، سفره بر”

  • سلام برادر یا خواهر عزیز،شما هم اگه‌سخنان این آدم بی… رو‌گوش‌کنین حتما و حتما دیگر صحبت از قصد و غرض نخواهی کرد عزیز دل

 5. سلام وقتتون بخیر

  خواهش می‌کنم تا جایی که می‌تونید به روشنگری‌تون در خصوص نماینده‌ها و انتخابات ادامه بدید.

  آقای ابراهیمی که تا حالا جز پارتی‌بازی و عزل و نصب‌های بومی و قبیله‌ای کاری برا دلفان نکردن????

  الان هم که با افاضاتشون آبروی شهرمون رو بردن.

  اینهمه تحصیل‌کرده و نخبه‌ای که امثال ایشون باعث شدن دیده نشن رو ندیدن و با یه آمار نجومی و کاملا دروغ اسم شهرمون رو سر زبون‌ها انداختن.

  جلوی اساتید و توی دانشگاه‌ها و استان‌های دیگه آبرومون رفت????‍♀️

  خداوند ان شاءالله حق این مردم مظلوم و بی‌دفاع رو ازشون می‌گیره.

  اما اگر کسی باز هم بخواد به ایشون رأی بده قطعا بی… از خودش خودشه.

  اونوقت برگشته میگه من به خاطر اینکه حساسیت ایجاد کنم این حرف رو زدم.
  کاش خدا یه ذره عقل به ایشون بده یه کمم به مردمی که به ایشون رأی دادن که دوباره اشتباهشون رو تکرار نکنن.

 6. با عرض سلام. ضمن تشکر از زحمات شما وکانال خوبتون

  در رابطه با سخنان آقای ابراهیمی نکاتی لازم است
  ۱.ایشان صرفا برای شوی تبلیغاتی وفریب مردم چنین اظهاراتی را بیان کردند.اظهاراتی نسنجیده وبه دور از اندیشه وخرد
  ۲.دلفانیان بزرگ ونجیب به دور از هیاهو باید جواب این دهن کجی را بدهند.سرتیتر خبرهای رسانه های معاند ودوست ودشمن شدیم واین مایه تأسف است
  ۳.ایشان اگر ناراحت اعدامی هاست چرا با فراهم نکردن وسایل وتجهیزات پزشکی که تخصص وی هست هر روز وهفته وماه باعث تلف شدن افراد بی گناه می شود که باید به شهرهای همجوار برای یک آزمایش ساده و…مراجعه نمایند
  ۴.تاسف بارتر اینکه برخی کانال های نان به نرخ روز خوربومی پشتیبان سخنان وی بوده و تمجید وتعریف واصلاحیه می زنند
  ۵.ایشان اگر نگران اعدامی هاست.چرا به فکر جوانانی نیست که توسط همین عده کم (توزیع کنندگان مواد)نابود شده وخانواده های آنها به فنا رفته اند.مگر نوجوان ۱۳ ساله چه گناهی کرده که توسط فروشندگان مواد باید دردام اعتیاد گرفتار شود
  ۶.در شهر خوب دلفان همه می دانند که کمتر کسی به فکر مردم هست.سری به ادارات زده شود مشخص می شود که وضعیت مردم به چه صورت هست وچه طور تمامی ادارات با ارباب رجوع برخورد می نمایند
  وسایر موارد دیگر که در اینجا نمی گنجد
  التماس دارم مسؤلین شهرستان آنهایی که سمتی دارند وکاری از دستشان بر می آید به این ادارات بی در وپیکر سامان داده وخدمتگزاران خوبی برای همشهری های خودمان باشیم
  به عمل کار برآید.دوران شعار وبلوف و….تمام شده وکار برای رضای خدا وخدمت به خلق مهمتر از هر چیز است

 7. به نام او که آرامش بخش جان هاست.
  ضمن عرض سلام و ادب و احترام خدمت مردمان شریف و فهیم شهرستان های دلفان و سلسله.

  در روز گذشته متنی از جانب وکیل دو شهرستان فوق الذکر خطاب به ریاست محترم قوه قضاییه منتشر شد که جمعی از جوانان بر خود لازم دانستیم بعنوان موکلین جناب ابراهیمی چند سوال را از خدمتشان بپرسیم.

  جناب وکیل،بنابر نص صریح ماده ۶۶۷ قانون مدنی:
  وکیل باید در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل(موکلین)را رعایت نماید…..
  حال سوال این است جناب وکیل،آیا اینکه در روز های آخرین عمر وکالت خود بفکر جوانان این دو شهرستان غیور و فهیم افتاده اید زمان مناسبی است؟؟؟؟
  آیا اینکه در لحظات پایانی بفکر زنان غیور و شجاع کار شهرستان دلفان افتاده اید زمان مناسبی است؟؟؟؟
  یا خدایی ناکرده فقط به دنبال ایجاد جنگ روانی و موج سواری انتخاباتی هستید؟

  آیا در ۴ سال گذشته بر خود لازم ندانستید بفکر منافع موکلین خود باشید و در صحن علنی و تریبون مجلس صدای فقر و فلاکت و بیکاری جوانان سلسله و دلفان را به گوش حاکمیت برسانید؟؟؟
  آیا در ۴ سال گذشته برخی از زنان غیور و شجاع دلفان درگیر مسئله کار نبودند یا این مسئله در دو روز گذشته بوجود آمده؟
  چرا بعنوان وکیل زنان کار دلفان صدای مظلومیت این ریحانه های بهشتی را به گوش مسئولین نرساندید؟

  از نظارت بر حسن اجرای قوانین که مسئولیت شماست در راستای احیای حقوق عامه چه استفاده ای کرده اید؟

  جناب وکیل،شما در طول عمر وکالت خود چه گام های اساسی در راستای ریشه کن شدن فقر و بیکاری و اعتیاد برداشته اید که امروز بجای تنویر افکار عمومی جهت تبیین سیاست های اجرایی خود در ۴ سال گذشته، دست به قلم شده اید برای انتقاد نمایندگان سابق هرچند انتقاد شما حق است ولیکن اراده باطل کرده اید و بجای تبیین قصد تشویش اذهان عمومی را دارید.
  سوال ما از شما بعنوان وکیل مردم این است که اعدام جوانان مسبب چه امری است؟
  آیا سبب این امر بجزء سوء مدیریت و ترک فعل مسئولان سابق من جمله حضرتعالی نیست؟
  جوانی که امروز در زندان است همان جوانی است در زمان مقتضی باید وارد عرصه اقتصاد میشد ولی بر اثر سوء مدیریت و ترک فعل مسئولان از عرصه اقتصاد رانده شده و بخاطر اضطرار دست به دامن مواردی شده که نتیجه اش اعدام است.
  شما جناب وکیل، در راستای ایجاد شغل پایدار برای جوانان فعلی دلفان و سلسله چه کرده اید تا فردا روزی در پشت میله های زندان شاهد سپری شدن عمرشان نباشیم؟

  جناب ابراهیمی،آیا آمار ارائه شده توسط جنابتان در رسانه ها(وجود حدود دو هزار جوان دلفانی منتظر اعدام در زندان به اتهام مواد مخدر)چه مقدار با واقعیت مطابقت دارد؟
  آیا این حجم از تعارض میان واقعیت با عدد ارائه شده توسط شما سبب خدشه دار شدن حیثیت شهرستان شهید پرور و غیور دلفان در بین جامعه مدنی کشور نمیشود ؟

  ما جمعی از جوانان دو شهرستان از شما خواستاریم که جواب این سوالات را بنابر رزومه ی کاریتان و واقعیت موجود در جامعه ارائه فرمایید.

  ان شاءالله که همه ی ما عاقبت بخیر شویم.

  ارادتمند مردم شریف دلفان و سلسله مهدی چراغی.

  • درود بر حاج آقا چراغی نازنین و حقگو

   خدا برات نسازه دکتررر یحیی که اینگونه نمک خوردی و نمک دان شکستی و قلب این مردم مظلوم و محروم رو به درد آورده حتی حاضر به عذرخواهی هم نشدی ، پاسخت بماند برا روز انتخابات تازه اگه شورای نگهبان مصلحت اندیشی کنه و تایید بشی

 8. سلام .
  آنچه که قلب ما و همشهریانمان را بدرد می آورد تنها صرف همچنین توهینی نبود.
  بلکه اوج بی مهری هاییست که به این مردم روا میدارند که حتی مسولینی که بوسیله باطن صاف و بی آلایش همین مردم بوسیله رآی دادن و انتخاب روی کار آمدند زحمت این را به خود نمی‌دهند که با یک بررسی کوچک و تحقیق میدانی آمار درستی از مسائل این شهرستان ارائه دهند.
  اوج بی مهری اینجاست که پس از گذشت چندین دهه از انقلاب مان نه تنها از تعداد کارگران شریف مستقر در میدان‌های کارگری کاسته نشد بلکه شاهد وجود کارگران افغانی در این شهرستان هستیم.
  هر نماینده ای آمد وعده داد و عمل نکرد انتخاب شد ولی نگاه نکرد تاخت و تاز کرد و گرد وخاکش نصیبمان شد
  اینک شاهد اینیم که بطور صریح ما و مردممان را خشن ترین و بی آبرو ترین مردم، به دنیا معرفی می‌کنند…..چرا؟
  شنیده ایم که معلم گاهی در قبال زحمات و دلسوزی هایش ،شاگردی را تنبیه کند .
  اما آقای نماینده در قبال کدام خدمت خالصانه مارا چنان تنبیه بی خردانه ای کردی؟
  مردم ایران بدانند بیان چنین مساله ای نه تنها چهره این شهر را خدشه دار نمی‌کند بلکه این بیان بی خردانه تنها چهره گوینده اش را سیاهتر کرد چراکه نبود خدمت و امکانات و بی کفایتی بعضی از مسولین قطعا بزهکاری جامعه را بدنبال خواهد داشت.
  مردم ما خواهان اعاده حیثیت خود هستند امید که دستگاه های نظارتی با پیگیری خالصانه گوینده چنین بیان ناصحیح و نا بخردانه را، توجیه و مجبور به عذرخواهی نمایند.
  ..✏️✏️هادی فیضی با افتخار همشهری نورآبادی.

 9. نمک‌ خوردن و نمکدان شکستن که میکن دقیقا همینه

 10. با سلام خدمت شما

  دیشب برادر و خواهر من از شمال برای شب چله به شهرستان در حال حرکت بودن و با توجه به اینکه پلاک خودرو برای دلفان بوده در چند نقطه توسط ایست و بازرسی متوقف شده اند
  از شما تقاضا میشود این پیام را نشر دهید که دلفانی خلاف کار نیست دلفانی نجیب و مهربان و مهمان نواز است

 11. سلام یه نکته رو عرض کنم خدمت تون در رابطه با توهین بزرگ ابراهیمی به مردم با اصالت، مهمان نواز و خون گرم دلفان بزرگ
  مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان
  جناب آقای ابراهیمی شما به جای اینکه برای دلفان سرمایه گذار جذب کنید با این سخنرانی عجیب و غریب آنها را نیز فراری می دهید
  با توجه به اینکه این کلیپ در سراسر کشور پخش شده و آبروی مردم شهرستان زیر سوال رفته، جناب آقای ابراهیمی باید فورا از مردم شهرستان دلفان عذرخواهی کند
  به فضل الهی مردم دلفان این دوره جواب این توهین آقای ابراهیمی را خواهند داد و فرزندی از دلفان را راهی مجلس خواهند کرد

 12. دلفانی پشیمان و گول خورده دور قبل

  دورقبل کوربختانه و بدبختانه از یحیی حمایت کردم و گول قسم های مثل دست حضرت عباس و روح پدر را خورده الانم سخت از انتخاب خود پشیمانم امیدوارم خداوند به حق گلوی بریده علی اصغر حق منو از این حضرات ابراهیمی بگیره چهار سال منو سرکار گذاشتند

  شک نکنید چوب خدا صدا ندارد

  آهای مردم تو را خدا گول این آقایان ابراهیمی را نخورید فقط تا رای لازم دارند دوز ورت هستند

 13. فریب خوردگان

  ما اهالی دلفان با جمعیتی دو برابر الشتر و حتی بیشتر چطور باید هربار گول حرفای اینا رو بخوریم ، مثلا از همین کلمه خواهرزاده چندبار باید گول بخوریم و به این روز بیوفتیم البته قبول دارم توی شهر خودمون هم کاندید چندان لایقی نداریم ولی بدترین فردی رو که از شهر خودمون انتخاب کنیم باز از اینکه یک الشتری بیاد اینطوری بهمون بکنه بهتره

 14. با سلام
  وقتی خدا بخواد یکی از بنده هاشو روسیاه کنه خیلی راحت بهونشو جور میکنه، آقای ابراهیمی دم انتخابات خواست برای خودش شوی تبلیغاتی راه بندازه و جلب توجه کنه و رای جدید به دست بیاره ولی از اونجایی که مدیون خیلیاست خدا بهونشو جور کرد که پیش همه روسیاه بشه مخصوصآ پیش تعدادی از نورآبادی هایی که به طرز عجیبی طرفدار این شخص هستند، دوستان به خدا قسم اگر بی لیاقت ترین شخص از نورآباد راهی مجلس بشه فایده اش از یک شخص الشتری برای نورآباد بیشتره
  البته جسارتآ از بی عرضگی خودمونه که یک شخص از شهرستانی با اون جمعیت و قابلیت بیاد و برای شهر ما تصمیم بگیره ولی امیدوارم الان دیگه مردم شهرم آگاه شده باشند و این بار تصمیم درست بگیرند
  حساب آقای ابراهیمی با کرام الکاتبین ، از مدیریت کانال نسیم دلفان هم بخاطر اخبار بروز و رعایت انصاف و احترام نسبت به همه اقشار ممنون و بسیار سپاسگزاریم.

  • ما نماینده داشتیم وارد کمیسیون تلفیق و بودجه شد.از همه چی مهمتر وارد هیئت ریسه این کمیسیون شد که در تاریخ انقلاب در بین نمایندگان لرستان بی سابقه بوده ، حیف که نمایندگی ایشان تکرار نشد تا کارهای نیمه کاره را تمام کند و متاسفانه این دکتره… رفت و هرچه برای دلفان بود رو به سمت الشتر بُرد از جمله دانشکده پرستاری دلفان ،یا سی تی اسکن ۳۲ اسلایدی و…. آرزوی تفکر در مورد دادن رای

 15. علی محمد نظری

  دلفان دیار صداقت و پاک سرشتی / سخنان این نماینده قطعا از روی جهل و عدم آگاهی و شناخت جامعه دلفان است

  مردم خونگرم و با محبت دلفان نمادی از یک ایرانی اصیل هستند که روزگاران را با پستی و بلندی ها ، شادی و غم ها ، ملاطفت ها و کم لطفیها سپرس کرده و شانه خود را زیر بار سنگین مشکلات خم کردند اما سخاوتمندی و صداقت و پاک سرشتی خود را از دست ندادند.
  در آنچه که از زبان نماینده این شهرستان گفته شد و متاسفانه انعکاس جهانی هم داشت برخی کسانی دیگر هم مقصرند.!

  اول از همه وزارت کشور مقصر است که چرا حوزه نمایندگی دو شهرستان سلسله و دلفان را جدا نمی کند تا افرادی با اطلاع از حوزه انتخابیه به مجلس راه یابند.؟!

  سخنان این نماینده قطعا از روی جهل و عدم آگاهی و شناخت جامعه دلفان است . و چه کسی جز وزارت کشور باید پاسخگوی انتخاب یک نماینده تنها با چهار تا پنج هزار رای از یک حوزه با جمعیت انتخاباتی بیش از هشتاد هزار رای باشد.؟! عدم تفکیک این دو حوزه مشکل انتخاباتی هر دو شهرستان بوده و خواهد بود.

  دوم برخی کاندیدای انتخاباتی در ادواره گذشته شهرستان که غرق در توهمات خودساخته می شدند و با علم به اینکه پایگاه رای آوری آنان ضعیف بوده با لجاجت و خود خواهی حتی تلاش ودعوت دلسوزان شهرستان را برای انصراف و ائتلاف انتخاباتی رد و عقده های شخصی خود را بر منافع عمومی ترجیح دادند تا شد آنچه که نباید می شد. کاندیدای شهرستان ما بدلیل جمعیت بیشتر همواره باید پیروز انتخابات باشند آما هیجان برخی افراد و در نظر نگرفتن منافع کلی شهرستان علی رغم شعارهای دهان پرکن منجر به تجزیه ارای مردم گردیده و فرصت های شهر مارا در مقاطع مختلف از دست دادند.

  برای حل این مشکل( تا اقدام وزارت کشور مبنی برتفکیک دو حوزه انتخاباتی) تشکیل خود جوش شورای ریش سفیدان در ایام انتخابات برای تمرکز آرای و وساطت دلسوزانه برای حمایت از کاندیدای خوش اقبال می تواند گامی درجهت حفظ موقعیت شهرستان و جلو گیری از روی کار آمدن افراد نا لایق گردد.

  کلام آخر اینکه شاید این آقای نماینده تحت القا برخی افراد این سخنان کذب و ناروا را بیان داشتند. اما از دوست قدیمی خودم که مدیر دفتر ایشان در شهرستان است و او را شخصیت فرهیخته و فرهنگی خوش نامی میدانم بعید بود که خود را شریک این گفتار کذب نماید و نماینده اعلام کند افرادی با مراجعه به دفتر ایشان پیگیر این موضوع بوده اند . پیشنهاد میکنم ایشان سخنان کذب منتصب به خود را بعنوان مدیر دفتر رد نمایند. با این کار قدری از فضای رسانه ای ایجاد شده کاسته خواهد شد .

  ✍️ علی محمد نظری

 16. مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان

  بیانیه مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان در خصوص ارائه آمار غلط نماینده دلفان و سلسله

  ✍️بسمه تعالی
  در روزهای گذشته نماینده ی دلفان و سلسه در مجلس شورای اسلامی در سخنانی عجیب تعداد افراد آماده ی اعدام اهل شهرستان دلفان را ۱۰۰۰ تا ۲۰۰۰ نفر اعلام نمودند که مورد تعجب رسانه های داخلی و بسیاری از رسانه های معاند قرار گرفته است.

  این ادعای واهی که موجبات دلخوری بسیاری از مردم شهیدپرور و نخبگان شهرستان دلفان را فراهم آورده است، مصداق بارز تشویش اذهان عمومی به حساب می آید و از سویی طرح آن از سوی شخصی که خود قانون گذار است نشان از درک نادرست ایشان از قانون و باعث تعجب اهالی متمدن و بافرهنگ شهرستان دلفان شده است!
  مجمع مطالبه گران شهرستان دلفان انتظار دارد در صورت عدم اثبات این ادعاها اولاً قوه قضاییه و سپس شورای نظارت بر رفتار نمایندگان و ثالثاً شورای محترم نگهبان به این مسئله رسیدگی فوری و قاطع نمایند و این باب را که در ایام نزدیک به انتخابات شاهد ارائه ی نظرات عجیب برخی از نامزدها باشیم را برای همیشه ببندند.

 17. حسینی دلفانی ساکن تهران شغل‌ آزاد

  سلام عرض ادب و احترام خدمت مدیر محترم نسیم دلفان ، جا دارد ی خدا قوت از صمیم قلب بخاطر اطلاع رسانی ب موقع و بدون حق کشی و تخریب کردن رقبای رسانیه ای یا طرفداری کردن از یک جناع خاص عرض بکنم.

  اسم نمی‌برم متاسفانه یکی از کانال‌های شهر نورآباد یا دلفان عزیز در زمان مدیریت یکی از فرزندان نورآباد در مجلس شورای اسلامی توسط این رسانه بیش از حد و متاسفانه ب حق و ب ناحق حتی ب دروغ نماییده را تخریب می‌کرد چنان تخریب و چنان میزد ک از ریشه قطع می‌کرد.

  کجاست آن رسانه محترم دلفانی ک ریشه خود را میخوشکاند و قطع می‌کرد ک در طول ۴ سال یک انتقاد منطقی از نماییده محترم وقت نکرده است..

  بازم باوجدان و با ایمان کانال نسیم دلفان درود خدا بر شرفت و بر وجدانت. درست و بموقع عمل می‌کند، دم آقای محمدی و مجموعه اش خیلی خیلی گرم، امیدوارم ب اسم عظم خدا هرکسی پشت پا زده و میزنند ب مردم مظلوم نورآباد……… انشاالله این برادر گرانقدر ب خود بیاد دست در دست عزیزان نورآبادی پیروز میدان باشند. چراغی ب خانه رواست ب مسجد حرام است.

  در پناه حضرت حق موفق و پیروز باشید انشاالله (حسینی دلفانی ساکن تهران شغل‌ آزاد)

 18. ب عبارتی از ماست ک بر ماست ، وطن فروشان کجایند ک در انتخابات رگ گردنشان باد کرده بود پشت خواهرزاده مان برای همیشه مرز دوگانگی و الشتر و نورآباد ورداشتن ، چرا رگ گردنشان باد نمی‌کنند بگن ب نماینده مجلس و خواهرزاده نورچشمی بگن دست مریزاد کلاه دائی ها رو خوب بردی بالا ، بله از ماست ک بر ماست، این مرزی بود ک برای همیشه بین دلفان و سلسله برداشتن

 19. مشاوران آقای دکترررررر نماینده مجلس ، نمیشد ۳ سال قبل این آمار دروغین میدادن، نمیشد ب خواهرزاده عزیز می‌گفتند برای جوانان دلفان یه برنامه ریزی و زیرساخت برای اشتغال ۱۰۰ نفر از این جوانان انجام می‌داد ، یا آقای ابراهیمی نمیدوست دلفان مظلوم واقع شده است بخاطر رضای خدا یه کارخانه دوتا کارگاه اشتغال یه بودجه برای نورآباد می‌گرفت تا حداقل چند نفر از جوانان و عزیزان دلفانی مشغول ب کار شده و بخاطر بی کاری و شرمندگی از روی خانواده هاشون ب کار خلاف و دست فروشی وووووو روی نمی‌آوردند.

  حیف است بعضی دلفانی های عزیز از این نماینده تعریف و تمجید میکنند آقای دکترررر یحیی ابراهیمی از جیب مبارکش هزینه کرده پل ساخته آیا اسناد و مدارکی دال بر این فرمایش موجود هست یا اینم یک تبلیغات اتنتخاباتی دروغین است مثال آمار ۲۰۰۰ هزار نفری که منتظر اجرای حکم اعدامشان هستند اینم دروغ دیگه بود.

 20. با تشکر فراوان
  دلفانیان مردمی نجیب و بزرگوار و صاف و صادقن
  آخه تو همشهریانت قبولت ندارن بعد میایی آمار ۲۰۰۰ اعدامی دلفان را بدروغ اعلام میکنی
  هیات نظارت استان باید شما را رد صلاحیت کنه چون توسط مردم رد صلاحیت شدی تمام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *