دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

سوال نسیم دلفان از رئیس شورای وحدت لرستان در مورد تایید صلاحیت یحیی ابراهیمی

 

حجت‌الاسلام محمدیان رئیس شورای وحدت لرستان در گفتگو با خبرگزاری فارس:
♦ آمارها نشان می‌دهد تعداد رد شدگان اصولگرا بیشتر از اصلاح طلبان است، اگر کاندیدایی خلافی نداشته‌ تایید شده کسی هم که تخلف کرده رد شده است. تأیید و رد صلاحیت‌ها بر اساس قانون و با سند بوده است، طرفی که کل نظام و اسلام را زیر سوال برده به نظر شما باید تایید شود؟

 

واکنش نسیم دلفان به صحبت های رییس شورای وحدت لرستان

✍️جناب آقای حجت‌الاسلام محمدیان ، سلام و عرض ادب

یه سوال داریم از خدمت شما ، فرمودید کسی که کل نظام رو زیر سوال برده باید رد صلاحیت شود
و بر این اساس فرمودید اینایی که تایید شدن حق شون بوده تایید شدن و انتقاد از شورای نگهبان رو مذمت کردید.

میشه دقیقأ بفرمایید آقای ابراهیمی نماینده فعلی مردم سلسله و دلفان که مردم دلفان رو به شهر منتظر الاعدام (دو هزار نفر منتظر اعدام) متهم کرد و چنین اتهام ناروا و دروغی را به کل نظام بست و رسانه های ضد ایرانی را بر علیه این کشور به صف کرد آیا شایسته تایید صلاحیت بود؟

در واقع شورای نگهبان با تایید صلاحیت این شخص ، به سایر نمایندگان حال حاضر و همچنین مجلس آینده ، چراغ سبز نشان داد که از هرگونه اتهام زنی دروغین ولو چنین اتهام کذایی و بزرگی که رسانه های دنیا را بر علیه کشور بسیج نمود هراسی نداشته باشند! و اینگونه هزینه تراشی برای نظام از نظر شورای نگهبان چیز چندان مهمی به حساب نمی آید که اگر به حساب می آمد امروز شاهد تایید صلاحیت یحیی ابراهیمی نبودیم!

چرا گمان میکنید انتقاد از شورای نگهبان و یا هیات های نظارت کُفر مطلق است؟ مگر تصمیات شورای نگهبان آیه قرآن هستش که نشه ازش انتقاد کرد ، نمونه تصمیمات قابل انتقادشون همین تایید صلاحیت آقای ابراهیمی یا تاج گردون با اون همه پرونده فساد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *