دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲

سه طرح آموزشی و اقتصادی در خرم آباد به بهره برداری رسید

در هفتمین روز از دهه مبارک فجر یک پروژه آموزشی و دو طرح اقتصادی با ۲۸۰ میلیارد ریال اعتبار در شهرستان خرم‌آباد به بهره برداری رسید.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان فرهاد زیویار در این خصوص اظهار داشت:
مدرسه ۹ کلاسه مشارکتی حاج مصطفی عزیزی با ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار در هفتمین روز از دهه فجر در محله اسدآبادی خرم‌آباد به بهره برداری رسید.

استاندار لرستان افزود: این پروژه در زمینی به مساحت ۲۵۰۰ متر مربع و با زیر بنای هزار و ۵۰۰ متر از سال ۹۸ با مشارکت خیر مدرسه ساز آغاز و اکنون با مشارکت مجمع خیرین مدرسه ساز و اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان به بهره‌برداری رسید و انشاا..از سال آینده دانش آموزان به این فضای آموزشی استاندارد انتقال خواهند یافت.

فرهاد زیویار افزود: صبح امروز همچنین واحد پوشاک امیران در شهرک صنعتی شماره سه خرم‌آباد با ۸۰ میلیارد ریال اعتبار از محل تبصره ۱۸ و ۱۰۰ میلیارد ریال آورده سرمایه گذار افتتاح شد که این واحد کارگاهی ظرفیت تولید ۶۵ هزار دست لباس در سال را با ۲۵ نفر اشتغالزایی دارد و ظرفیت اشتغال آن با حمایت های لازم از طرف استان تا ۳۰۰ نفر قابل افزایش است.

استاندار لرستان از افتتاح یک واحد تولیدی ساعت در شهرک صنعتی شماره یک خرم آباد خبر داد و گفت: این واحد تولیدی ساعت سازی مجموعه ای از ذوق ، هنر و صنعت است که با حداقل سرمایه گذاری ۲۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی ۱۶ نفر به بهره‌برداری رسید و در صورت حمایت تولید و اشتغال آن تا ۲ برابر افزایش خواهد یافت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *