شنبه , ۱ مهر ۱۴۰۲

واکنش نایب رییس کمیسیون اجتماعی مجلس به سفر بازیگر خارجی فیلم‌های مستهجن به ایران

سفر بی سر و صدای بازیگر زن فیلم های مستهجن به ایران ، این روزها در رسانه های کشور واکنش های متفاوتی داشته است…


نسیـــم دلفـان – برخی رسانه ها نوشته اند این بازیگر با نام دیگری و به عنوان آرایشگر وارد ایران شده است ، رسانه دیگری نوشت وی برای انجام عمل جراحی به کشور ما سفر کرده و برخی دیگر نوشته اند این بازیگر به عنوان توریست توانسته وارد ایران شود.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/10/1774215_741.jpg
سفر بازیگر فیلم‌های مستهجن به ایران

به هر حال سفر بی سر و صدای این بازیگر بد نام به ایران اسلامی بدون اینکه کسی پاسخ گو باشد اندکی سؤال برانگیز است. سفر افراد بد نام و حتی ضد نظام همانند “اورلی آزرلایی” خبرنگار اسراییلی که چندی پیش وارد ایران شد متاسفانه این روزها دارد به معضلی حساسیت برانگیز تبدیل می شود که جا دارد مسئولین مربوطه پاسخ قانع کننده ای به اینگونه موارد داشته باشند.

http://cdn.mashreghnews.ir/files/fa/news/1395/5/10/1774065_219.jpg
“اورلی آزرلایی” خبرنگار روزنامه اسرائیلی “یدیعوت آخرونوت”

نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، در گفت‌وگو با خبرگزاری دانشجو، با اشاره به سفر بازیگر فیلم‌های غیراخلاقی به ایران گفت: آمدن چنین افرادی به صلاح ما نیست. باید از کسانی که مجوز آمدن آنها را صادر می‌کنند سوال کرد.

علی رستمیان افزود: سوابق این بازیگر و امثال او مشخص است. در چنین شرایطی وقتی آزادانه به کشور می‌آیند، و عکس می‌گیرند، به عنوان توریست یا هر عنوان دیگری، جای سوال دارد.

وی گفت: به هرحال همین مصداق نفوذ فرهنگی است. نفوذ مگر چیست؟ آقایان باید مانع باشند. به خصوص وقتی می‌دانند چنین افرادی معاند هستند و سوابق‌شان هم مشخص است.


تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری ” نسیـــم دلفـان ” دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

۱۵ نظر

 1. آیا نماینده محترم سلسله و دلفان بهتر نیست در پی عمل به وعده هایش باشد…

  • ببخشید الان منظورتون اینکه ایشون چون نماینده نورآباد هسیش نباید به مسائل کشوری واکنش نشون بده ، چون ممکنه به حضرتعالی بر بخوره ، آیا توی قانون اساسی ذکر نشده نماینده مجلس در برابر تمام امورات کشور مسئول است و باید از سکوت بپرهیزد
   هنوز دو ماه از نمایندگی ایشون نگذشته چرا دارید خودتون رو برای خراب کردن ایشون به در و دیوار میزنید بخدا نتیجه برعکس میده و خودتون .. میشید بهتره یه کم منطقی باشید.

  • نسیم دلفان مسخرشو در آوردی، یا پیامو نذار یا کلشو بذار.
   .
   پاسخ نسیم دلفان:
   دوست خوبم ، به نظرت من این اجازه رو دارم که شما هر چیزی بنویسی تایید کنم ، قانون مطبوعات و رفت و آمدهای هر ماه ما به دادگاه تا الان به گوش شما رسیده؟
   یه کم منطقی باشید لطفأ

  • اون وعده وعیدهامختص دوران انتخابات بود الان دیگه تاانتخابات بعدی,که مجدداً کاندیدا بشن وگرنه الان میبایست سلسله ودلفان گلستان میشد,اگر به وعده ها عمل میشد ایشون خودش روحامی دولت معرفی کرد توانتخابات ولی بمحض کسب آرای ملت شد,ضد دولت ما مردم بیچاره ایم که درطول تاریخ نماینده ای هم فکر وهمگام بادولت نداشتیم هروقت دولت دست اصولگراها بوده مانماینده اصلاحطلب داشتیم وهروقت دولت دست اصلاحطلبها بوده ما نماینده اصولگرا داشتیم که خود این قضیه شده قوض بالا ضوض

 2. ضمن تشکر از مدیر محترم رسانه نسیم دلفان و نماینده محترم جناب آقای رستمی و تشکر میکنیم از توجه به مسائل و معظلات اجتماعی

 3. غریبه دلفان دوست

  حتما به یاد دارید که چطور برای پیروز شدن اقا رستمی شادی و پایکوبی میکردیم ولی جواب این شادی ها فقط اضافه شدن غیر بومی های همجوار ….ایا کسی هست به داد دلفان برسد

  • آیا به واقع شما از همان دوستانی هستید که برای پیروزی رستمیان جشن گرفتند یا از اونایی که ماتم گرفتید؟؟؟
   دست از تخریب بردارید بیچاره های بدبخت …
   کدام غیر بومی در همین دو ماهه آغاز بکار رستمیان وارد دلفان شده که میگید (اضافه شدن غیر بومی های همجوار) آخه چرا فکر می کنید همه مردم عین شما … هستند و نمی فهمند آیا مردم فریب این تخریب های احمقانه شما را خواهند خورد ، خیلی بدبختید اگه اینگونه فکر میکنید

 4. خدا وکیلی مدیرانی که بعد از برد رستمی ماتم گرفته بودند دیدند خبری نیست دارند جولان می زند دوست عزیز حرف حق تلخ است اما باید واقعیت ها را گفت مردم ورای دهندگان مایلند ودوست دارند نتیجه شادیهای خود را به عینه در تغییر وتحولات مدیران ادارات ببینند گذشت زمان باعث می شود که زحمت وتلاش عزیزانی به راحتی از بین برود اگر من وتو انتقاد سازنده ای نداشته باشیم پس نباید انتظار پیشرفت شهرمان را داشته باشیم هر لحظه درنگ ورودربایستی سهمی مهلک وکشنده است پس باید با نام خدا استارت تغییر مدیران را باید آغاز کردو این گونه صحبتها تخریب نیست بلکه واقعیت امر است تغیر وتحول امری است عادی وطبیعی اگر دیر حاصل شود یا به امروز وفرداها بیفتد بی شک کام مردم تلخ می شود ودوستان نماینده که یک تنه درادارات آزرده خاطر خواهند شد برای نمونه اداراتی وجود دارند که تنها یک نفر از رستمی دفاع کرد ودر ستاد ایشان فعالیت داشته ومابقی مخالف بوده اند آیا این تخریب است یا واقعیت آیا نباید لحظه های سخت دوران انتخابات را به یاد آورد تا حق بحق دار برسد وکاسه لیسان ومتملقین ماندگار نشوند آیا این باور را ندارید که عدهای هستند شاید هم به تعداد انگشتان دست نرسند از بس حجب وحیا دارند خود را آفتابی نمی کنند وهر با با آمدن نماینده دنبال ایشان بیفتند باز این من وتو ایم اگر صداقت داریم ودوستدار نماینده هستیم باید به جد از این گونه افراد حمایت جدی داشته باشیم بنا برین تخریب این نیست والسلام.

 5. کارگر فصلی شهرداری

  بابا دست از این واکنشها بردارید کدوم … کدوم … شما از حال و روز کارگر فصلی فضای سبز شهرداری نوراباد باخبرید پنج ماه از سال میگذره هنوز حقوق فروردین رو نگرفته اند هیچی تازه آقای شهردار عیدی این قشر زحمت کش بدبخت را نداده فقط عیدی کارگران رسمی و قراردادی رو دادند وای به شما نماینده و شهردار امیدوارم که در پروردگار عالم از سر ظلم و تقصیرکاران نگذرد بخدا کسی دیگه به ما کارگران فصلی قرض نمیده به حضرت عباس خودمون و زن و بچه مون دچار سو تغذیه شدیم هاوار یا داوت از دست اینهمه بی عدالتی

 6. اقای رستمیان درگیر حاشیه شدن حاشیه ای که اطرافیان درست کردن طرف کارمند اداره ای هست میگوید من باید رییس شوم کسی جرات ندارد در صورتی که سابقه تخلف شدید دارد اقای رستمیان قوی باش عیب ندارد عده ای ناراحت شن ولی مردم شاد شن

 7. چو بر چو آر اداره برای همه کا رکنان مشخصه کسی تخلف به قول بی سوادی شما شدید داشته باشد رئیس اداره شود بی خود وبی جهت برای همشهریان خود پروند ه وجرم نتراشیم مگر شما بیشتر از سیکل مدرک داشتی که این روزها مدرک کذایی گرفته ای واین گونه برای نماینده راهکار میدهی نماینده انسانی منصف ومردمی بوده ومی باشد بی خود وسوری وریا کارانه از ایشان مایه نذارید دستت برای همکاران رو شده پرونده درست کردن فقط ،فقط کار انسا نهای ریا کار وحسود می باشد الحسود لا السود حسدود فقط خودش می زوزد وآبروی خود را می برد چر که زود دستش باز می شود شما دارید از بیت المال که دیگران زحمت کشیند رنجش رابردند مجانی کام می گیری استفاده می کنی وناسپاس خداوندی.

 8. خاطر جمع باشیدافراد بی رگ وریشه مترصد این امرند که برای نیروهای بومی این آب وخاک وفرزندان بومی شهرمان به لطایف الحیل پرونده سازی کنند وبا شایعه ودروغ وتهمت دیگران را تخریب کنند هدفشان فقط این است که خود را بالا بکشند وفرضا”خود مدیر اداره شوند اما خوشبختانه وبا لطف خداوند بزرگ مردم سره از نا سره وانسان خدمتگزار وپاک که سالهای سال به این دیار خدمت کرده بهتر می شناسندو این گونه پیامهای ریا کارانه بی ثمر است ومحلی از اعراب ندارد خوشبختانه نماینده محترم در تبلیغات انتخاباتی آب سرد روی دست این دسته از افراد که تلاششان این است که نیروهای بومی خدوم بد نام کند ریخت وسنگ تمام گذاشت نماینده محترم که با این مردم بزرگ شده به خوبی نیروهای متدین وپاک دست وامین می شناسد ودر گذشته ودر زمان تحصیل با این عزیزان مراوده وهم کلاس ورفیق بوده است وان شالله مشکل ومانعی از این بابت سد را نخواهد بود.

 9. پیام ها خیلی روشن وشفاف می باشد لازمه اش باید گوش شنوایی باشد که این پیامها را بگیرد ودر منصه ظهور وعمل در مدیریت ادارات شهرمان اجرایی شودکه سهم نماینده بیشتر ازهمه است.

 10. محسن احمد وند دلفانی مقیم کوهدشت

  از مدیریت محترم ودلسور سایت نسیم دلفان که این گونه پیامهای مردمی که حاکی از دلسوزی و شفافیت لازم است تقدیر وامتنان را دارم دست وپنجه ات درد نکند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *