جمعه , ۴ فروردین ۱۴۰۲

سرویس‌های جاسوسی پای ثابت طراحی و ایجاد اغتشاش در ایران هستند

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه لرستان گفت: سرویس‌های جاسوسی آلمان، فرانسه و انگلیس پای ثابت طراحی و ایجاد اغتشاش در ایران هستند.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، حجت‌الاسلام علی درویشی، در جمع دانشگاهیان دانشگاه لرستان که در مسجد حضرت فاطمه‌زهرا(س) سایت مرکزی این دانشگاه برگزار شد در تشریح لایه‌های چندبعدی اغتشاشات کشور، بیان کرد: اغتشاشات اخیر کشور ناشی از یک مثلث سه ضلعی است که یک ضلع آن، معاندین نظام همچون منافقان، سلطنت‌طلبان و تجزیه‌طلب‌ها هستند.

وی با بیان اینکه ضلع دوم این مثلث، سرویس‌های جاسوسی بیگانگان هستند، افزود: سرویس‌های جاسوسی بیگانه براساس ابزارها و روش‌های مدرنی که دارند به ایجاد اغتشاشات در کشور اقدام می‌کنند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه سرویس جاسوسی سیای آمریکا و موساد رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد اغتشاش در کشور هستند، ادامه داد: سرویس‌های جاسوسی آلمان، فرانسه و انگلیس نیز هم پای ثابت طراحی و ایجاد اغتشاش در ایران هستند.

درویشی با بیان اینکه سیاست این سرویس‌های جاسوسی بیگانه، بی‌ثباتی و ناامنی ایران اسلامی است، اضافه کرد: ایجاد آشوب و اغتشاش در کشور، از جمله سیاست‌ها و رویکردهای کاری سرویس‌های جاسوسی بیگانه است.

وی با بیان اینکه ضلع سوم مثلث هم استفاده ابزاری از بخشی از افرادی است که مهمترین مطالبه‌شان، برهنگی و بی‌عفتی در جامعه است، گفت: دشمن به‌دنبال این است که جوانان را منحرف و اغفال کند که در این زمینه بایستی هوشیاری عمومی را تقویت کرد.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، عنوان کرد: دشمن به‌دنبال ایجاد اغتشاش، تعطیل کردن دانشگاه‌ها و آشوب در کشور است و ما در هر جایگاهی که هستیم باید هوشیاری خود را حفظ کرده و تقویت کنیم.

درویشی در خاتمه جنایت اخیر تروریستی شاه‌چراغ(ع) شیراز را محکوم کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *