یکشنبه , ۳۱ تیر ۱۴۰۳
آخرین خبرها

سخنی با فرماندار محترم دلفان

در این مورد که قصد سخن داریم پیش از این نیز به صورت تلفنی با فرماندار محترم صحبت شد ولی ظاهرأ توجه چندانی به مسئله نشد.

✍️رضا محمدی
بسیاری از مردم شهرستان گلایه دارند ، می گویند وقتی برای پیگیری امورات خود به ادارات دلفان مراجعه می کنند در اکثر مواقع می بینند رییس اداره مربوطه در محل کار خود نیست ، می گویند در فلان جلسه فرمانداری و یا بازدید از فلان پروژه به همراه سایر مسئولان به فلان روستا یا محل رفته اند!

این در حالی است که بسیاری از جلسات و یا بازدید ها کوچکترین ربطی به برخی از مدیران ندارد و حضور آنان در آن جلسه یا بازدید نتنها مثمر ثمر نیست بلکه باعث نارضایتی مراجعان به ادارات می شود زیرا رییس در محل کار خود نیست تا جوابگوی مردم باشد. آیا واقعا نیاز است در تمام جلسات و یا بازدید ها همه مدیران یا اکثریت آنان حضور داشته باشند؟

به طور مثال جلسه ای با محوریت هماهنگی تشییع شهدای گمنام ، در تصاویر منتشر شده مدیرانی را می بینیم که اداره مربوط به آنان هیچ ربطی به این موضوع ندارد و همچنین بسیاری از جلسات دیگر… و یا بازدید از فلان پروژه و یا فلان روستا…

جناب آقای فرماندار عزیز ، بسیاری از نارضایتی های مردم ریشه در مسائل کلان کشوری ندارد و راه حل آن بسیار ساده است ، با یک تدبیر پیش پا افتاده مدیریتی خیلی از نارضایتی ها مرتفع می گردد اما متاسفانه توجهی به تذکرات نمی شود گویی که اگر توجه شود کسر شأن مدیران محترم است!!!

در همین مورد که اشاره شد چندین ماه پیش با جنابعالی تلفنی صحبت کردیم اما متاسفانه هیچگونه تغییری در روند مورد بحث ملاحظه نشد. امیدواریم در کنار تلاش های قابل تقدیرتان مسئله ای که به عرض رسید مورد توجه قرار گیرد و نارضایتی مردم از عدم حضور مسئولان در محل کار خود به حداقل ممکن برسد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *