شنبه , ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

سخنان جالب توجه و قابل تأمل یکی از همشهریان دلفانی در الشتر و در حمایت از یحیی ابراهیمی

 

کلیپ فوق در کانال عمومی حامیان دکتر ابراهیمی منتشر شده است لذا ما نیز برای ملاحظه بیشتر منتشر کردیم تا سخنان این بزرگوار بیشتر مورد توجه مردم قرار گیرد.

فرهاد نظری:
♦ مشکل بیشتر کاندیداهای ما این است که گرسنه‌اند اما دکتر ابراهیمی سیر است!
♦ والله والله والله که اسم جلاله خداست، دکتر ابراهیمی این دور در دلفان کمتر از ۲۰ هزار رای ندارد!
♦ من از طرف این مردم آمده ام دست شما را ببوسم!
♦ در زمان دکتر ابراهیمی چندین وزیر آمده و زیرساخت ها رو دیدن و آماده شده!
♦ واالله که اسم اعظم خداست ما روستا داشتیم که در این ۴۰ سال (از اول انقلاب) رودخانه داشتن ولی پُل نداشتن ، و دکتر از جیب شخصی خودش صد میلیون و حتی دویست میلیون هزینه کرده و براشون پُل ساخته

 

پی‌نوشت: امیدواریم این برادر خوبمان در جهت تنویر افکار عمومی شهرستان به سوالات ما که در زیر مطرح می شود پاسخ دهد.

» برادر عزیز؛ می‌خوای تعریف و تمجید کهکشانی بکنی، بکن! ولی چرا از مردم مایه میزارید ، فرمودید از طرف این مردم رفتید دست دکتر رو ببوسید ، میشه دقیقأ بفرمایید این مردم کِی جنابعالی رو وکیل خودشون قرار دادن که برید از طرف شون دست دکتر ابراهیمی رو ببوسید؟؟؟
» این همه وزیر که میفرمایید دکتر آورده و زیرساخت ها رو آماده کردن کجاست که ما ازش بیخبر هستیم!
» چرا به سایر کاندیداها بی احترامی می کنید و اونا رو گرسنه خطاب میکنید برای سیر نشان دادن دکتر محبوب خودت
» آقای نظری از اون روستاهایی که قسم میخورید و می فرمایید با هزینه شخصی و از جیب دکتر براشون پُل ساخته شده ، محبت کنید آمارشون رو رسمأ منتشر کنید تا از طریق اداره مربوطه قرارداد پُل های مورد نظرتون رو دربیاریم و مشخص بشه با هزینه کی ساخته شده است!
» چرا لفظ جلاله پروردگار عالم رو قسم می خوری که دکتر عزیزتان زیر بیست هزار رای در دلفان نداره؟ شما که مکه و خانه خدا رفتی و بهتر از هر کسی باید بدانی “عالم محضر خداست” ، چطور به این راحتی چنین قسم سختی رو یاد میکنید ، حالا اومدیم دکتر این دور در دلفان ۱۹ هزار و ۹۹۹ رای کسب کرد، چرا قسم جلاله یاد می‌کنی بزرگوار؟!

» برادر خوبم جناب آقای نظری! اگر قصد دارید خود را بزرگ نشان دهید و اثبات کنید شخصی اثرگذار در دلفان هستید باید در بزنگاه های تاریخی و لحظات حساس و مورد نیاز پشت و پناه همشهریانت باشی نه اینکه در جهت مخالف آب شنا کنید ، امروز دلفان از هر زمان دیگری برای پیروزی در انتخابات به وحدت و انسجام نیاز دارد تا یکی از فرزندان برومند خود را از میان کاندیداهای محترم دلفانی راهی مجلس نماید و انتظار داریم به دامان همشهریانت برگردی و آنان را در چنین زمان حساسی یاری کنید تا بتوانند از میان فرزندان رشید خود ، یک نفر را بعنوان اصلح انتخاب نمایند.

انَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَوْمٍ حَتَّی یُغَیِّرُوا ما بِأَنْفُسِهِمْ
خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند!


 
♦ واکنش برخی از کاندیداهای دلفانی به سخنان فوق (اینجا / کلیک نمایید)
 
Skill
50%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *