ستاد انتخاباتی علی رستمیان نماینده ادوار مجلس بیاینه ای قابل تأمل صادر کرد

 

ستاد مردمی حامیان علی رستمیان در پی تصمیم شورای نگهبان و ردصلاحیت ایشان با تشکیل یک جلسه مشورتی و در نهایت با صدور یک بیانیه قابل تأمل نوشت:

ان الله لا یغیر ما بقوم حتی یغیروا ما بانفسهم

درود و سلام و تحیت خداوند و ملائکه به پیشگاه حضرت ولی عصر و زمان و محضر شما مردم فرزانه و آگاه سلسله و دلفان

ستاد مردمی حامیان حاج علی رستمیان در دلفان با حضور آقای رستمیان نشستی را در ستاد مردمی جهت بررسی وقایع مربوط به انتخابات پیش رو برگزار و پس از بحث و تبادل نظر، مطالب ذیل را جهت استحضار شما مردمان نیک‌سرشت شهرستان‌های سلسله و دلفان بیان و به اطلاع عموم می‌رساند:

۱_ ابتداعا زبان قاصر و بیان الکن است از به جا آوردن تشکر و سپاس از این همه لطف و مرحمت و بزرگواری شما مردمان فرهیخته و ارزشمند دو شهرستان دلفان و سلسله در حق کاندیدای محبوب و اصلح این دور از رقابت‌های مجلس شورای اسلامی جناب حاج علی رستمیان.
مردم با شرافت سلسله و دلفان، ما قدردان و سپاس‌گزار شما بوده، هستیم و خواهیم بود و امید آن داریم که خداوند حکیم توفیق خدمت‌گزاری شما خوبان و جبران محبت‌هایتان را نصیبمان کند و سرافرازی و دوام توفیقات و عاقبت به خیری‌تان را از درگاه باری مسئلت داریم. امید آنکه توفیقی حاصل تا از نزدیک جهت تقدیر و تشکر از شما به محضر شرفیاب شویم.

۲_ خداوند را در همه حال شاکر و سپاس‌گزاریم و حکمت الهی در پس هر امری برایمان مشهود است و معتقدیم حاج علی رستمیان گام در هیچ مسیری نگذاشته و نخواهد گذاشت مگر آنکه هدف، تامین رضای خدا و خدمت به خلق باشد. لذا هر تقدیری را مصلحت و آزمایش‌الهی دانسته و به رحمت واسعه الهی چشم امید داریم.

۳_ حاج علی رستمیان قضا و داوری شورای محترم نگهبان را می‌پذیرد چه در ادواری که صلاحیتش تایید شده و چه حال که صلاحیتش برای این شورا تایید نشده است؛ اما از بی‌تقوایی انسان‌های فریب‌خورده‌ای که چوب حراج بر ره‌توشه آخرتشان زده و با سوگندهای بی‌شمار افرادی معلوم‌الحال و شهادت‌های کذب‌شان چهره‌ای ناشایست از ایشان را در محضر فقهای محترم شورای نگهبان ترسیم کرده‌اند نخواهد گذشت و عاقبت و جزای آن‌ها را به خداوند عادل موکول می‌کند. البته که قیامت و حسابی هم در پیش است و این فریب‌خوردگان در دنیا و آخرت رسوا خواهند شد.

۴_ هدف و خواست مهم و ذاتی حاج علی رستمیان و حامیانش توفیق نظام اسلامی و مردم است و امید و استدعا داریم که مردم با حضور حداکثری خود در انتخابات پیش‌رو خار چشم دشمنان و گرمی و محکمی پشت نظام و انقلاب و شادی بخش ارواح طیبه شهدا باشند. آنچه مهم‌تر از هر چیزی است تداوم عزت و اقتدار نظام و اسلام است.

۵_ مردم ولی‌نعمتان ما هستند و برای تامین منافع و مصالح مردم هیچ‌گاه و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد و پیرو خواست و اراده مردم عزیز دو شهرستان خواهیم بود و هرآنچه را که مردم از ما بخواهند تمکین خواهیم کرد. مخصوصا کسانی که بر ذمه ما حق برادری و مساعدت داشته و دارند.

۶_ در مقابل ظالمین به حقوق مردم، آن‌هایی که رزومه‌ی ننگینی غیر از قلع و قمع نخبگان و استعدادهای جوانان مستعد دوشهرستان را در پرونده عملکردی خود ندارند خواهیم ایستاد و با کمک و اراده مردم و استعانت از پروردگار از رسیدن آنها به اغراض ناسالم‌شان ممانعت خواهیم کرد تا فضایی مناسب برای بالیدن فرزندان‌مان در سپهر سیاسی دو شهرستان در آینده فراهم شود.
مردم نیک می‌دانند که حساسیت این دور از رقابت‌ها بالاست؛ بنابراین راه چاره، حضور حداکثری در انتخابات و انتخاب کاندیدای اصلح با هدف پایان دادن به عمر سیاسی کسانی است که مردم از عملکردشان در صحنه سیاسی دوشهرستان مایوس و بیزارند.
اگر این رخداد مهم در این دوره از رقابت‌های انتخاباتی رخ ندهد و این طیف خودخواه موفق شوند به مجلس دوازدهم راه یابند، کنترل اوضاع در آینده سخت و نتیجه‌ای جز یاس و سرخوردگی و حسرت برای مردم دو شهرستان به ارمغان نخواهد آورد. بنابراین رایتان را نه به پول بفروشید و نه به وساطت و روانداختن دلالان منفعت‌طلب انتخاباتی حرام کنید، بلکه رایتان را به عقلانیت و تدبیر در صندوق آراء بیاندازید؛ چرا که انتخاب درست یا غلط شما تاثیر انکارناپذیری بر سرنوشت همه مردم دو شهرستان دارد.

۷_ ما تا آخرین روز انتخابات در کنار شما هستیم، چه رستمیان در کورس رقابت‌ها باشد و چه نباشد. تلاش ما ایجاد یک سبد بزرگ رای برای انتخابی اصلح و آگاهانه و رقم زدن یک ائتلاف بزرگ در دو شهرستان برای سپردن این امانت مهم به اهلش می‌باشد و در این مسیر از همه ظرفیت‌های خود استفاده خواهیم کرد تا شاهد تکرار کسانی نباشیم که قبلا آزمون‌شان را بد پس داده و حال مدعی منجی بودن هستند.
ما بایستی از تفاوت دیدگاه‌های سیاسی بگذریم تا به یک ید واحده برای انتخابی اصلح تبدیل شویم.

لاحول و لاقوه الا بالله العلی العظیم حسبناالله و نعم الوکیل نعم المولی و نعم النصیر

ستاد مردمی حامیان حاج علی رستمیان

۱۳ نظر

 1. لعنت خدا و آل طاها بر پرونده سازان ، خدای محمد نیست و نابودتان کند و شرتان را از سر مردم دلفان برای همیشه کم کند

 2. جناب رستمیان ضمن ابراز انزجار از پرونده سازی های … و امید به کم شدن شر ایشان از سر مردم دلفان اما خداوکیلی خودت رو به وجدانت ارجاع میدم ، بگو خودت اهل این کارها نبودی و نیستی؟ خودت و تیم همراه اهل این رویه ناپسند نیستید؟ چقدر از مدیرانی که روزمه بدی هم نداشتند رو بخاطر اینکه جزء حامیانت نبودن رو عزل کردی ، چقدر از اطرافیان و سفارشی ها رو به زور در ادارات مشغول کار کردی؟ آقایان … و … رو رییس اداره … و … کردی که هیچ سنخیتی با تخصص و دانش او نداشت؟ میگه یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به مردم

 3. جناب آقای رستمیان در زمان ریاست شما تمام اقوام و دوستان خودت رو در ادارات جا دادی ما هم نفرین میکنیم کسانیکه دنبال پرونده سازی هستن ، اما اگر به گذشته خود برگردی زمان کاندیدا شدن خود شخص شما ………. ……… کارهای خودت بود که رد صلاحیت شدی دنبال مقصر نگرد به امید سربلندی ساله ودلفان

 4. زمین گرده جناب رستمیان همون بلایی که سر … آوردی …. سر خودت آورد ، گرفتم زتو ناتوان تر کسی توانا تر از تو هم آخر کسی ????????

 5. آقای رستمیان تمام سالهای عمرش رو چه در فرمانداری ها و چه در کمیته امداد به مردم خدمت کرد و کیه که این خدمت ها رو نادیده بگیره ، حتی در دوران نمایندگی هم هرچند بهترین و ایده آل نبود اما از سایر نمایندگان این شهرستان بهتر بود ، انصاف هم خوب چیزیه ، الان هم وقتی دیدن موج سنگین هوادارن پیروزی این مرد بزرگ رو قطعی کرده به هر روش ممکن از میدان حذفش کردن لعنت بر پرونده سازان

 6. ناآشنا فرهنگی

  من به شخصه معتقدم …

 7. آقای رستمیان یکی از بهترین و مطالبه گرترین و
  پیگیر ترین نمایندگان این حوزه انتخابیه بوده در زمان ایشان وزیران و معاونان وزرا و مدیران کل را جهت رفع مشکل این شهرستان محروم به دلفان آوردند . از جمله در موضوع گاز رسانی و آبرسانی به بخش کاکاوند (کاکاوند غربی ) ای کاش کسانی که در گذشته نماینده بودن به اندازه آقای رستمیان به فکر محرومان بودن

 8. دلفان هرگز خدمات رستمیان را فراموش نخواهد کرد.رستمیان ظرفیت بالای برای این دیار محروم بوده و خواهد بود.

 9. لعنت خدا ورسول بر ….

  • عزیز برادر ، خدا خیرت بده ، هر پیامی و هر جمله ای رو که نمیشه منتشر کرد ، پیگرد قانونی و قضایی داره ، اون کاندید مد نظر شما میتونه از نسیم دلفان بخاطر انتشار این جملات شکایت کنه ، یه چیزی بنویسید بشه منتشر کرد ، ، بخدا یه عده انتظار دارن حتی فحش رو هم منتشر کنیم

 10. جناب آقای رستمیان به مردم خیلی خدمت کرده جاش رو چشم ماست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *