ساماندهی ۴۵ هزار پرونده قضایی در دلفان

رییس دادگستری شهرستان دلفان از ساماندهی ۴۵ هزار پرونده قضایی در سال جاری در این شهرستان خبر داد…


دادگسترینسیـــم دلفـان – علی صفر بیرانوند در گفت و گو با ایرنا گفت : در سه سال گذشته نیز ۵۵ هزار پرونده قضایی ساماندهی شدند که بر اساس این طرح دسترسی به این پرونده ها آسان شده است.

وی ، همچنین از کاهش هفت درصدی سرقت در شهرستان دلفان نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد و افزود :در این شهرستان سرقت های مسلحانه و جرایم سنگین سرقتی وجود ندارد.

رییس دادگستری شهرستان دلفان ، با بیان اینکه وقوع قتل در سالجاری نسبت به سال قبل در شهرستان دلفان ۱۰ درصد کاهش یافته است افزود: با تلاش پرسنل نیروی انتظامی تعداد معدود قتل های رخ داده نیز ۷۵ درصد منجر به شناسایی و یا دستگیری قاتلان شده است.

به گفته وی ، نزاع دسته جمعی نیز در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۴۰ درصد کاهش داشته است.

این مسئول ، از شهرستان دلفان به عنوان یکی از شهرستان های امن استان لرستان یاد کرد و افزود : این امنیت با تلاش نیروی انتظامی دلفان ، شورای تامین و نجابت و بزرگواری مردم دلفان فراهم شده است.

صفر بیرانوند با اشاره به رویکرد حوزه قضایی شهرستان دلفان در حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی اظهار داشت : دستگاه قضایی این شهرستان آمادگی لازم را دارد که به مشکلات سرمایه گذاران رسیدگی نماید.


• تازه ترین اخبار منطقه به ویژه دلفان را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.
برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12

یک نظر

  1. دوستدار دلفان

    آمار واقعی سرقت ها خیلی بیشتر است مراجعه به جلوی کلانتری همه چیز رو نشون میده که پروندهاشون به نتیجه نمیرسه.

    چند روز پیش حوالی ظهر توی خیابان امام دو نفر با پاشیدن اسپری فلفلی به صورت صاحب مغازه ازش کلی جنس بردن و تا حالا نیروی انتظامی کار خاصی براش انجام نداده
    این شهر …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.