جمعه , ۴ خرداد ۱۴۰۳

سارق حرفه ای پایتخت در شهرستان دلفان دستگیر شد

فرمانده انتظامی لرستان گفت: با تلاش شبانه روزی ماموران پلیس استان ، یک سارق حرفه ای که در پایتخت اقدام به سرقت بیش از ۱۰ میلیارد ریال وسایل شخصی منزل یک شهروند کرده بود، دستگیر شد.

نسیم دلفان – به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار “یحیی الهی” در تشریح این خبر اظهار داشت: درپی وقوع یک فقره سرقت منزل در پایتخت و ردگیری فرد مورد نظر در استان لرستان ، موضوع بصورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس قرارگرفت.

وی افزود: با تحقیقات صورت گرفته مشخص شد سارق پس از سرقت ، متواری و در شهرستان “دلفان” مخفی می شود که توسط ماموران پلیس آگاهی این شهرستان با اشراف اطلاعاتی مخفیگاه وی را شناسایی و در عملیاتی ضربتی دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان لرستان گفت: سارق در تحقیات صورت گرفته و در مواجهه با اسناد و مدارک پلیس به جرم خود اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیری لوازم شخصی شامل، گوشی تلفن همراه، ساعت مچی، انگشتر و غیره به ارزش بیش از ۱۰ میلیارد ریال کشف شد.

سردارالهی در پایان با اشاره اینکه پلیس با همکاری دستگاه قضائی با قاطعیت با مجرمان برخورد قانونی خواهد کرد، به شهروندان توصیه کرد ضمن رعایت هشدارهای پلیسی، اموال و اماکن خود را به تجهیزات ایمنی مجهز نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *