ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد از مطالبات اساسی مردم است

استاندار لرستان ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد را از مطالبات اساسی مردم این شهر عنوان کرد و گفت : ساخت این پروژه به عنوان پروژه های اولویت دار مصوب شده است…


نسیـــم دلفـان – هوشنگ بازوند در گفت و گو با ایرنا افزود: این طرح چندین سال است که تعطیل شده و موجب نگرانی ما و مردم شهرستان دلفان شده است شرکت آب و فاضلاب استان لرستان موظف شده در قالب یک برنامه جامع و در یک فرصت ۱۰ روزه راههای عملیاتی شدن این طرح را به استانداری و فرمانداری دلفان ارائه نماید.

وی اظهار داشت : ساخت این پروژه به مطالبه جدی مردم تبدیل شده است و ما پیگیری لازم را از طریق مرکز جهت حل مشکلات اعتباری آن انجام خواهیم داد.

استاندار لرستان بیان داشت : متاسفانه در سالهای گذشته این پروژه با توجه به اعتبارات ملی می توانست احداث شود اما به هر دلیل این کار در گذشته صورت نگرفت و ساخت آن متوقف شده است.

بازوند اظهار داشت : ۹۵ درصد شبکه خط انتقال و ایستگاه پمپاژ فاضلاب شهر نورآباد انجام گرفته است و ما بایستی راهکار حل مشکل اعتباری آنرا از طریق سرمایه گذاری و با اعتبارات دولتی حل کنیم.

وی تصریح کرد : این پروژه نقش مهمی در توسعه بهداشت و مسائل زیست محیطی شهر نورآباد دارد.

عملیات ساخت تصفیه خانه فاضلاب شهر نورآباد در سال ۹۱ آغاز شد که تاکنون ۱۵ درصد پیشرفت کاری دارد عملیات ساخت این پروژه به سبب مشکلات مالی چهار سال است که تعطیل شده است.


tavajoh.giftavajoh.gifهر ماه یک مسابقه و شش برنده در ترمینال خبری نسیم نسیم (اینجا)

 تازه ترین اخبار منطقه را مستقیمأ از طریق ترمینال خبری نسیم دلفان دریافت کنید.

برای عضویت در کانال خبری نسیم دلفان روی تصویر زیر کلیک نمایید.

12


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.