دوشنبه , ۸ خرداد ۱۴۰۲

زنان ایرانی مدافع مکتب اهل‌بیت(ع) هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان زنان ایرانی را مدافع مکتب اهل‌بیت(ع) دانست و گفت: این زنان میراث‌دار فرهنگ اسلامی ناب محمدی هستند و الگوی خود را حضرت زینب(س) می‌دانند.

نسیم دلفان _ به گزارش ایسنا ، حجت‌الاسلام علی درویشی، در اجتماع بزرگ بانوان که امروز به مناسبت هفته وحدت و به‌منظور تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب اسلامی و با شعار «زن، عفت، افتخار» در مصلای‌الغدیر خرم‌آباد برگزار شد، اظهار کرد: زن در جمهوری اسلامی نماد پاکی و عفاف است و این زنان طرفدار پاکدامنی و حرمت زن هستند.

وی زنان ایرانی را مدافع مکتب اهل‌بیت(ع) دانست و افزود: این زنان میراث‌دار فرهنگ اسلامی ناب محمدی هستند و الگوی خود را حضرت زینب(س) می‌دانند.

درویشی با بیان اینکه زنان ایرانی از فساد و فرهنگ ابتذال بیزار هستند، اضافه کرد: این اندک زنان فریب خورده جایگاهی در فرهنگ اسلامی ایران ندارند چراکه بانوان ایرانی طرفدار انقلاب اسلامی و ادامه دهنده راه شهید سلیمانی‌ها و داری بصیرت هستند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ادامه داد: زنان ایرانی در این تجمع اعلام می‌کنند که میراث‌دار اسلام و پرچمدار عفت فاطمی هستند و حجاب خود را میراث حضرت فاطمه‌زهرا(س) می‌دانند.

وی عنوان کرد: پیام قیام سراسری زنان مجاهد و انقلابی به سرسپردگان غربی، اعلام انزجار و خروش زینبی زنان با عفت ایران و لرزه انداحتن بر پیکر منحوس استعمار واستبداد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *